whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüş Küpe

Gümüş Küpe Modelleri

Gümüş küpe modellerimiz  ile size zengin bir gümüş küpe kategorisi oluşturduk. Birinci sınıf el işçiliği ile üretilen gümüş küpe modellerimiz çok farklı renk ve taşlar ile bezenerek şıklığınızı tamamlayacak harika birer takı haline geldi. Gümüşcüm garantisi ve kalitesi ile gümüş küpelerinizi ister günlük hayatta isterseniz özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küperimiz 925 ayar orjinal gümüş olduğu için kesinlikle kulakta yara yapmaz özel ve sterilir olarak üretilir, özenle paketlenir. 


Taşlı gümüş küpe ve taşsız gümüş küpe modellerinimizi mutlaka inceleyin her zevk ve ödeme koşuluna uygun model mevcut. Modellerimiz arasında bir küpe beğenemediniz mi? Lütfen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçin, nasıl bir küpe istediğinizi belirtin, üretici bir firma olduğumuz içim istediğinizi yapabiliriz, siz hayal edin biz yapalım.

Antik Roma Para Altın Kaplama  Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama  Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu i..
1.200 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın Kaplama Bayan Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama Bayan Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmekted..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelm..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmekted..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe    Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın Kaplama Otantik Kadın Küpe 925 ayar gümüş küpe,..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Antik Roma Para Altın KaplamaOtantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Antik Roma Para Altın KaplamaOtantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir..
1.000 TL 799 TLVergiler Hariç:666 TL
Firuze Taşlı Altın Kaplama Gümüş Oval Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Firuze Taşlı Altın Kaplama Gümüş Oval Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel ku..
1.200 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Firuze Taşlı Gümüş Oval Otantik Kadın Küpe  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Firuze Taşlı Gümüş Oval Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir.Ürü..
1.200 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Mavi Taşlı Afrodit Otantik Altın Kaplama Kadın Gümüş KüpeKüpelerimiz Ustalarımız tarafından tamamen 925 Ayar gümüşten el işçiliği ile özenle hazırlanmıştır. Yılların verdiği 925 ayar gümüş Takı tecrübesi ve hizmet kalitemizi sizlere sunuyoruz. Sevdiklerinize ya da kendinize sunabileceğiniz şık ve ka..
1.679 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Mavi Taşlı Afrodit Otantik Kadın Gümüş KüpeKüpelerimiz Ustalarımız tarafından tamamen 925 Ayar gümüşten el işçiliği ile özenle hazırlanmıştır. Yılların verdiği 925 ayar gümüş Takı tecrübesi ve hizmet kalitemizi sizlere sunuyoruz. Sevdiklerinize ya da kendinize sunabileceğiniz şık ve kaliteli ürünler..
1.679 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Mavi Taşlı Otantik Kadın Altın Kaplama Gümüş KüpeKüpelerimiz Ustalarımız tarafından tamamen 925 Ayar gümüşten el işçiliği ile özenle hazırlanmıştır. Yılların verdiği 925 ayar gümüş Takı tecrübesi ve hizmet kalitemizi sizlere sunuyoruz. Sevdiklerinize ya da kendinize sunabileceğiniz şık ve kaliteli ü..
1.679 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Mavi Taşlı Otantik Kadın Gümüş KüpeKüpelerimiz Ustalarımız tarafından tamamen 925 Ayar gümüşten el işçiliği ile özenle hazırlanmıştır. Yılların verdiği 925 ayar gümüş Takı tecrübesi ve hizmet kalitemizi sizlere sunuyoruz. Sevdiklerinize ya da kendinize sunabileceğiniz şık ve kaliteli ürünlerimizi ay..
1.679 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Mistik Topaz Otantik Kadın Küpe  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Mistik Topaz Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar gümüştü..
1.200 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Pembe Quarz Taşlı Otantik Kadın Küpe Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Pembe Quarz Taşlı Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar güm..
1.200 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Yakut Taşlı Otantik Kadın Küpe  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.Yakut Taşlı Otantik Kadın Küpe925 ayar gümüş küpe, özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar gümüştür...
1.200 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Gümüş Küpe Modelleri

Gümüş Küpe ile günlük hayatta veye özel davetlerde şıklığınızı gümüş küpe modellerimiz ile tamamlayacaksınız. Firmamız kişiye özel gümüş küpe tasarımları yapabilmektedir. Yeni sistemlerimiz sayesin de gümüş küpelerinizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. İkinci tercih sebebi ise daha soyut kavramlara dayanmakta. Gümüşcüm.com günlük ve davetlerde kullanabileceğiz son derece geniş bir gümüş küpe koleksiyonu vardır. Özellikle bunlardan bazı gümüş küpe modellerini biraz daha açmak isteriz. 


İlk olarak size bahsedeceğimiz küpe modelleri lazerli gümüş küpe modelleri. Bu tarz gümüş küpe modelleri genellikle piyasada bulunana ve en geniş tasarım skalasına sahip gümüş küpe gurubudur. Günlük hayattan şık davetlere kadar kullanabileceğiniz, büyük yada küçük çok farklı boyutlara sahip olan bu gümüş küpe modelleri arasında sizin tarzına uygun bir gümüş küpe mutlaka bulacaksınız. Ayarıca lazer dediğimiz sistem ile üretilen bu gümüş küpeler, kişiselleştirilebilme özelliğine de sahiptir. Bu küpelere isterseniz isminize yada sevdiğiniz bir hayvanı ekletebilir yada kendi çizdiğiniz bir tasarımı uygulatabilirsiniz. Uzman kadromuz bu konuda size yardımcı olmak için bekliyor. Bu konu hakkında müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Size bahsedeceğimiz ikinci gurup ise taşlı gümüş küpeler dediğimiz gümüş küpe gurubu. Burada ki ürünler kalıp mantığı ile üretilir. Her sene bir koleksiyon belirlenip bu koleksiyon piyasaya sürülür ve zamanla yeni koleksiyonlar ile yer değiştirirler. Genellikle üzerinde hiçbir değişiklik yapılamayan sabit küpelerdir.

Doğal taşlı gümüş küpe gurupları ise aslında en doğal ve eski tarzdaki gümüş küpelerdir. Eski çağlardan beri insanların kullandığı bu takı gurubu günümüzde hala geçerliliğini sürdürüyor. Doğal taşların insan üzerine psikolojik ve fizyolojik olarak etkisi artık kanıtlandı. Bu yüzden insanlar doğal taşılı gümüş küpeleri takarak hem şık oluyor hem de sağlılarına katkıda bulunuyorlar.

Hangi gümüş küpe tarzını seçerseniz seçin gümüşcüm.com üzerinde uygun fiyat ve 1. Sınıf işçilik ile takınıza sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan soru ve sorunları bize sormaktan çekinmeyin.