whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüşçüm Hakkımızda

Hakkımızda


Gümüşcüm.com 925 ayar gümüş ürünlerin satıldığı bir e-ticaret girişimidir. Gümüş takı sektöründe 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip ustamızın yönetimindeki atölyelerimiz ile, dijital pazarlamada geniş bir müşteri portföyüne sahip dijital ajansımızın güçlerini birleştirmesi ile ortaya çıkan, tıpkı içindeki gümüş takıları gibi özenle hazırlanmış bir internet sitesidir.


Vazgeçilmezimiz olan müşteri memnuniyeti ve 1. sınıf gümüş takı üretimi anlayışı ile yola çıkıldı. Bünyesinde 2 adet gümüş imalat atölyesi, internet satış ofisi, kendine özel stüdyosu bulunan gumuşcum.com çoğunluğu özel tasarım olan ürünleri ile gümüş takı sektörünün yeni yıldızı. Firmamız atölyeleri, 10 yıldır Türkiye'nin her yerindeki bayilerine günde onlarca gümüş takı yollarken müşterilerine direkt ulaşma ihtiyaç duymuş, aylarca üzerinde çalışılan titizlikle hazırlanan gumuscum.com web sitesini, sizin istediğiniz her yerde ve zamanda alışveriş yapabilmeniz için sizler için hazırlamıştır.


Başta Gümüş Alyanslar, Gümüş Bileklikler,Gümüş Halhallar, Gümüş Kolyeler, Kişiye Özel Gümüş Kolyeler, Gümüş Takı Setleri, Gümüş Yüzükler kategorileri olmak üzere sizin için özel tasarımcılarımız tarafından hazırlanan gümüş ürünler deneyimli ustalarımız tarafından atölyelerimizde sizler için el işçiliği il üretiliyor.


Gümüşcüm'den yapacağız her alışverişte müşteri temsilcilerimiz soru ve görüşlerinizi cevaplama için bekliyorlar, aklınıza takılan sorularda ücretsiz müşteri destek hattını arayabilirsiniz, keylifli alışverişler


Gümüşcüm.com Kuyumcular odasına kayıtlı yasal bir firmadır.


Gümüşcüm.com