whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüş Kolye

Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolye kategorimizde, sizler için hazırlanmış onlarca gümüş kolye modellerimiz, her zevke ve fiyata hitap ediyor. Gümüş kolye modellerimiz , taşlı gümüş kolye modellerimiz ve taşsız gümüş kolye modellerimiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 

Çok moda ve özel bir tarz olan bu bayan gümüş kolye modeli, boynunuzda harika duracak. Modern tasarımı sayesinde şıklığınıza şıklık katacak. Sıra Yıldız Gümüş Kolye ÖzellikleriÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.E..
189TL Vergiler Hariç:189TL
Ne özel bir kolye.. Anne olan tasarımcılarımız tarafından, bir annenin severek üzerinde taşıyabileceği bir kolye nasıl yapılır soru ortaya atıldı ve sonuç olarak böyle bir kolye çıktı. İster bir anne olarak alın ister bir anneye hediye alın, bu kolyeyi takan kişi çok sevecek. Gümüş kolyeyi sadece al..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Hediye gümüş kolye olarak alınabilecek belkide en anlamlı bayan gümüş kolye modellerinden birisi bu olsa gerek. İçinde hem kalp hem derin bir anlam barındıran kolyemizin üzerine istediğinizi yazdırabilirsiniz. Gümüş kolyenizi altın, rose, gümüş olmak üzere istediğiniz renkte sipariş verebilsiniz.Ann..
169TL Vergiler Hariç:169TL
 Bebeğizin el ve ayak izini hatta ismini üzerinizde taşımak istemez misiniz? Gerçekten çok anlamlı bir gümüş kolye modeli. Gümüş kolyemiz üzerine istediğinizi yazdırabilir veya çizdirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renkte siparişte verebilirisiniz.Bebek El - Ayak İzi Gümüş Kolye ÖzellikleriÜrün..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Çok özel bir gümüş kolye tasarımı olan bu gümüş kolye modelimiz, gizli bölmesi sayesinde sevdiğinizin ismini üzerinde taşıyacaksınız ve siz açmadan kimse fark edemeyecek. Son derece modern ve minimal tasarımı sayesinde harika bir aksesuara sahip olacaksınız.Çubuk Gümüş KolyeÜrünümüz 925 ayar gümüştü..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Minimal tarzda tasarlanan bu gümüş kolye modelimizi istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Sevdiklerinizin ismini üzerinizde taşımak için harika bir aksesuar.Daire İsimli  Gümüş KolyeÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadı..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Tasarımcılarımız tarafından ilk olarak bilgisayar ortamında çizilen bu gümüş kolye modelimiz gerçekten çok özel bir temaya sahip. Bir kamp ortamında, yıldızların altında doğa ile iç içe olduğunuzu hayal edin.. İşte bu ortamı bir gümüş kolyeye sığdırdık. Doğayı seven birisi için çok güzel bir kolye m..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Bilgisayarda tasarımcılarımız tarafından çizilen bu özel görsel daha sonra özel bir teknik ve makina ile gümüş kolye üzerine aktarılıyor. Gümüş kolye modeli üzerinde gece yolculuğu tasvir ediliyor. Yolcuğu ve seyahatleri sevenler için özel olarak tasarlandı.Gece Yolculuğu Özel Çizim Gümüş Kolye Özel..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Üç renkli olan bu gümüş kolyemiz, sevdiklerinizin ismini taşımak için harika bir yöntem. Altın, gümüş, ve roze kaplamaları tercihe göre değiştirebilirsiniz. Siparişi verirken isim not kısmına isim yazmanı gerekmektedir.İsimli Çubuk  Gümüş KolyeÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmekted..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Yuvarlak olarak kesilen gümüşümüz üzerine özel bir teknik ile gümüş taşlar yerleştiriliyor. Lazer makinası ile istediğiniz isimler kazınıyor. İsimli Özel Çizim Gümüş Kolye ÖzellikleriÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmak..
179TL 145TL Vergiler Hariç:145TL
Sevdiğinizin ismini üzerinizde taşımak için harika bir yöntem kalpli isimli gümüş kolye. Şık tasarımı ve kaliteli imalatı vede değerli maden olarak gümüş kullanılması sayesinde uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir gümüş kolye modelidir. Kalpli İsimli Gümüş KolyeGümüş kolyeni..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Tasarımcılarımız tarafında özenle tasarlanan bu gümüş kolye modelimiz, sonsuzluğu simgelerken bir melek imajıda çiziyor. Onsuzluk üzerindeki kanatalar ve çift renkle harika duran bu kolyemize ayrıca sevdiklerinizin baş harflerini de ekleyebilirsiniz.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmekte..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Harika bir işçilik rengarek gümüş bir kolye. Dallara konmuş birbirinden renkli kuşlar ile süslenmiş bu gümüş kolye modeli ile şıklığınızı tamalıyacaksınız.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçiliği ile ustalarımız..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Çok özel bir tasarım ile parçalı üretilen bu gümüş kolye modelimizde melek kanatları hareket etmekte ve ortaya isim çıkmakta. Üzerine istediğinizi, istediğiniz font şeklinde yazıdıra bilirsiniz. Son yılların en moda gümüş kolye modeli olan melek kanadı kolye gümüşcüm garantisi ile.Melek Kanadı İsiml..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Çok moda olan melek kanadı kolyenin kanatları hareket eder ve altın isim çıkar. Özellikle ismi gizlemesi ve melek metaforu ile birleşince ortaya harika tasarlanmış bir bayan gümüş kolye modeli çıkıyor.Melek Kanadı Turkuaz Bayan Gümüş Kolye ÖzellikleriÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmekt..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Çok anlamlı bir kolye nazar dualı gümüş kolye. Nazar duasını her zaman üstünüzde taşıyacak ve Allahın izni ile nazarlardan korunacaksınız inşallah.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçiliği ile ustalarımız tarafın..
245TL 169TL Vergiler Hariç:169TL
Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçiliği ile ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır.En geç 2 iş gününde kargoya verilir.Ürünlerimiz Gümüşcüm  bünyesinde bulunan 2 adet atölyede ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır...
200TL Vergiler Hariç:200TL
Papatya Mine Kaplamalı Gümüş Kolye modeliz özel bir teknik ile mine kaplanır. Papatyanın güzelliğini üzerinde taşımak isteyenler ve güzel bir hediye arayanlar için özel bir gümüş kolye.Papatya Mine Kaplamalı Gümüş Kolye ÖzellikleriÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünl..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Harfli gümüş kolye modelinizi istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Burada rose örneği var. Ayarıca üzerindeki harf fontunuda değiştirebilirsiniz.Plaka Harf Gümüş KolyeÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçili..
169TL Vergiler Hariç:169TL
İstediğiniz ismi şık bir şekilde üzerinizde taşıyabileceğiniz isimli gümüş kolye modelimizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Maden rengini ister gümüş ister altın ister rose seçebilirsiniz. Yazı fontunu da kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Tabiki üzerinde yazmasını istediğiniz ismide.Ürünümüz 925 ay..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Sonbaharı seven müşterilerimiz için özel olarak tasarlandı. Bilgisayarda tasarımcılarımız tarafından çizildi ve daha sonra özel bir teknikle gümüş kolye üzerine işlendi.Sonbahar Zamanı Özel Çizim Gümüş Kolye ÖzelikleriÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. s..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Çok şık ve tarz bir harfli gümüş kolye modeli üzeri bolca taşla süslenmiştir. Bu özelliği sayesinde ister günlük hayatınızda istersenizde bir davete giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece rose renkte değil, altın ve gümüş renkte de sipariş verebilirsiniz.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusu..
179TL Vergiler Hariç:179TL
Sevdiklerinizin ismini üzerinizde taşımak ne harika değil mi? Tam bir aile kolyesi. Ailenizin yada sevdiklerinizin isimlerini not kısmına yazmanız yeterli. İstediğiniz renkte sipariş de verebilirsiniz. Ayarıca yazı fontunuda değiştirme şansınız var, detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilciler..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Sonsuzluk bir çok şeyi ifade eder ve bir çok şeyde olması istenir. Aşk, sadakat, sevgi, özlem, saygı ve daha onlarcası. Sevgiliye, aileye, Yaratıcımıza, arkadaşımıza bir çok şeye bu duyguları besleriz. O yüzden sonsuzluk gümüş kolyesi her zaman özel tarafını korayacak harika bir gümüş kolye modelidi..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Renki ve değerli bir kolye arıyorsanız balon gümüş kolye tam size göre. Taşlı bir gümüş kolye modeli olan bu kolyemizde balonların ve figürün duruşu sayesinde kolye sanki havada uçuyor gibi duruyor.Balon Gümüş KolyeÜrünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sını..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Hareketli ve hoş duran bir taşlı bayan gümüş kolye modeli arıyorsanız bu gümüş kolye modeli tam size göre. Üzerindeki tasarım içinizi ısıtacak, ister özel günlerinizde ister günlük çok rahat kullanabileğiniz bir kolye.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. s..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Aşkın ve sadakatin simgesi sonsuzluk ile çiftlerin isimlerini birleştirerek çok romantik bir kolye yaptık. Aşkınızın ismini ve sonsuzluğun simgesini üzerinizde taşımanız için bu gümüş kolye modeli tam size göre.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zi..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Çok zarif ve anlamlı bir gümüş kolye arıyorsanız bu modelimiz tam sizin için. Minimal bir yapıda olmasına karşın taşlı gümüş kolye olması ürünümüze farklı bir hata katıyor.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçiliğ..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Minimal bir tasarım ile tasarlanmış ve birinci sınıf el işciliği ile üretilmiş kelebek gümüş kolye modelimizi bayanlar için üretildi. Kolyeyi istediğiniz renkte sipariş verebilirisiniz.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktad..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Yuvarlak plaka üstüne kelebek şekli çıkarılarak yapılan gümüş kolye modelimizi isterseniz roze, altın, gümüş renklerinde sipariş verebilirsiniz.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.El işçiliği ile ustalarımız tarafından..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Klasik, minimal fakat şık bir tasarım olan taşlı yuvarlak bayan gümüş kolye modelimiz, yılların eskitemediği gümüş kolye modelidir. Bu gümüş kolye modelini sizde severek takacaksınız.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Minimal ve şık bir bayan gümüş kolye modeli arıyosanız, yıldız gümüş kolye tam size göre. Gümüş kolye modelinizi ister roze, ister altın isterseniz de gümüş renginde sipariş verebilirsiniz. (Standardı rose dur.)Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Özel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zi..
169TL Vergiler Hariç:169TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 52 (2 Sayfa)

Gümüş Kolye Modelleri ve Fiyatları


Gümüş Kolye 
ile günlük hayatta veye özel davetlerde şıklığınızı gümüş kolye modellerimiz ile tamamlayacaksınız. Firmamız kişiye özel gümüş kolye tasarımları yapabilmektedir. İsterseniz isimli gümüş kolye modellerimiz gümüş kolyenizi kişiselleştirebilir, isterseniz sevdiklerinizin adını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Gümüş kolye modellerimiz arasında günümüzün popüler gümüş kolye modellerinden olan; hayalet gümüş kolye, aşk gümüş kolye, sonsuzluk gümüş kolye gibi modellerimizde bulabilirsiniz. Yeni sistemlerimiz sayesesinde gümüş kolyenizi kişiye özel hale getirebilir, üzerine istediğiniz ismi, resmi ve deseni nakş ettirebilirsiniz
uygun fiyatlıdır.

İkinci tercih sebebi ise daha soyut kavramlara dayanmakta. Gümüş Yüzükler ve özellikle tek taş ve beş taş gibi taşlı yüzük seçenekleri taş rengi nedeniyle gümüş daha şık durması. Kişiden kişiye değişse de bu farklılık neredeyse herkes için aynıdır. Çünkü altın sarısının parlak rengi içinde taş kendini belli edemez ve sanki sadece basit bir yüzük takıyormuş hissi uyandırır. Gümüş Yüzüklerde kullanılan taşlar ise gümüşün yansıttığı gün ışığını taş ya da taşlarında toplayarak harikulade bir görsel şölen oluşturmayı başarır. Bu başarı sadece gümüşten kaynaklanmıyor elbette harika tasarımlarla bu şahane gösteriyi daha da güzelleştirmek mümkün. İşte bu noktada Gümüşcüm.com sizlere harika bir hizmet sağlamakta.

Sevdiğiniz insanları mutlu etmek ve özel olduklarını onlara hissettirebilmek için bir çok hediye ve sürprizle onların karşısına çıkarız. Şüphesiz ki kadınların büyük ilgi odağı olan mücevherler ve takılar da bu konuda pay sahibidir. Özellikle sevgilisine ya da ailesinden birine hediye almak isteyenler şık ve sade görünüşleri nedeniyle Gümüş Kolye tercihinde bulunurlar. Gümüşün zarif rengiyle birleşen taşların oluşturduğu görsel şölene kim hayır diye bilir ki.Gümüş Kolyeler farklı tasarımları ve bir çok çeşidiyle karşımıza çıkmakta. Fakat bu mükemmel tasarımları bulmak satın almak bir yana dursun bu tasarımları görmeniz bile oldukça zordur. Tasarım ürünler ve farklı farklı Gümüş Kolyeler belirli firmalar tarafından sınırlı sayıda üretilmekte bu yüzden de bulunması gerçekten zor. Gümüşcüm.com da bu zorluğu sizin için ortadan kaldırıyor. Özel tasarım Gümüş Kolyelerden tutunda daha bir çok seçeneği kapıda ödeme, hızlı teslimat gibi imkanlarla sizlere sağlıyor. Gümüşcüm.com ile sevdiklerinizin yüzüne kocaman bir gülümseme ekleyin.

Gümüş Kolye aslında bir kaçıştır. Yüzük bir hediye olamayacak kadar çok anlam içeriyor, eğer evli değilseniz. Bir arkadaşınıza ya da ahbabınıza kaliteli bir yüzük hediye etmeniz de yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bileklik ve benzeri takı modelleri ise herkes tarafından tercih edilmemekte. Bu nedenle Gümüş Kolyeler gerçek anlamda siz ve sevdikleriniz için harika bir tercih olarak ön plana çıkıyor. Bayan tasarım Gümüş Kolyeler sevdiklerinizi mutlu etmenin daha başka bir yolu oluyor. Her türlü Gümüş Kolye için adresiniz Gümüşcüm.com . Kapıda ödeme seçeneği, hızlı teslimat ve akıl almaz indirim kampanyalarıyla sadece sevdiklerinizi değil sizleri de mutlu etmeyi başarıyor.