whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Klasik Bombeli Alyans

Bombeli Gümüş Alyanslar

Bombeli gümüş alyans, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman ve her koşulda en çok tercih edilen alyans olma özelliğini kaybetmeyecektir. Çok tercih edilen düz modeller ile birlikte gümüşcüm ile yeniden yorumlanan bu ürünler, klasik ve bombeli yapısını kaybetmeden simli veya kumlu dediğimiz hali ile yeniden hayat bulmuştur.

tek taş hediyeli

3mm bombeli alyans şimdi gümüşcüm kalite ve farkı ile gümüş üzerine altın kaplama yapılarak sizin beğeninize sunuldu. 3mm kalınlığa sahip olan ürünümüzün 8mm, 6mm, 10mm, 12mm genişliğinde ve roz, gümüş, altın, siyah renklerinde ve de kumlu yani simli veya simsiz olmak üzüre bir çok farklı denk desen..
1.440 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Klasik ve yılların eskimeyen modeli olan bombeli gümüş alyans modellerinin 6mm kalınlığında olanıdır. 3mm kalınlığı sayesinde parmakta ne çok ince ne çok kalın bir duruşu olan ortalama bir kalınlığa sahip olan bu gümüş alyans modelimiz, özellikle nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca tercih edil..
1.440 TL 1.000 TLVergiler Hariç:833 TL
Yılların eskitemediği en klasik alyans modeli olan 4mm bombeli alyans şimdi gümüşcüm kalite ve farkı ile gümüş üzerine altın kaplama yapılarak sizin beğeninize sunuldu. Satış rakamlarına bakılarak hala klasikliğini koruduğunu ve en çok satılan modeller arasında olduğunu söylemek hiçte zor değil. Öze..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Klasik ve yılların eskimeyen modeli olan bombeli gümüş alyans modellerinin 6mm kalınlığında olanıdır. 6mm kalınlığı sayesinde parmakta ne çok ince ne çok kalın bir duruşu olan ortalama bir kalınlığa sahip olan bu gümüş alyans modelimiz, özellikle nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca tercih edil..
2.040 TL 1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Bombeli gümüş alyans en klasik alyans modelidir. Bombeli alyans satışlarımızın en yoğun olduğu gümüş alyans modelleri arasındadır. Yılların eskimeyen modeli klasik bombeli alyans modelleri arasında yer alan 4mm simli yada kumlu dediğimiz alyansımızın bayan modeli üzerinde ki desenler gün kapalı..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Klasik bombeli gümüş alyans modelleri arasında kalın bir alyans çifti isteyen çiftlerimizin tercihidir. Bayan model üzerindeki simler sayesin alyans parlar.10mm kalınlığa sahip olan ürünümüzün 4mm, 6mm, 8mm, 12mm genişliğinde ve roz, gümüş, altın, siyah renklerinde ve de kumlu yani simli veya simsiz..
2.880 TL 1.550 TLVergiler Hariç:1.292 TL
Yılların eskimeyen alyansı olan bombeli gümüş alyans modellerinin 8mm kalınlığında olanıdır. Özellikle çiftler bu modeli nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca tercih edilir. Fiyat olarakda diğer alyans modellerine göre uygun olduğu için ucuz gümüş alyans kategorisin..
2.400 TL 1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Klasik bombeli alyans modelleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelir. Bayan yüzük üzerindeki simler sayesin üzerine ışık geldiği zaman parlar ve bombeli gümüş alyans üzerinde ışıltılar oluşur. 8mm kalınlığa sahip olan ürünümüzün 4mm, 6mm, 10mm, 12mm genişliğinde ve roz, gümüş, altın, siy..
2.400 TL 1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Kuşkusuz yer yüzündeki en çok kullanılan ve bir klasik olan 4mm bombeli gümüş alyans modelidir. Gümüşcüm olarak en çok sattığımız modellerden birisidir. Uzun ömürlü olması ve ve parmakta zarif duruşu sayesinde siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi ile karşılaşmaktadı. 4mm klasik bombeli alyansım..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Klasik bombeli alyans modelleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelir. Özellikle uygun fiyatlı gümüş alyans ve ucuz gümüş alyans olduğu için söz yüzüğü ve nişan yüzüğü olarak çokca tercih edilen bir modeldir. 4mm kalınlığa sahip olan ürünümüzün 8mm, 6mm, 10mm, 12mm genişliğinde ve roz, gü..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Klasik bir modeli olan 6mm bombeli gümüş alyans modeline çok farklı ve yeni bir yorum getiren tasarımcılarımız, özel bir teknik ile alyans çiftimizi siyaha boyadı. Özellikle nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca tercih edilen bu modelimiz şık ama spor bir model alya..
2.040 TL 1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Gümüş alyans modelleri arasında en çok satılan alyanslarımızın başında gelir. Yıllardır kullanılan klasik bombeli alyans modelidir. Üzerindeki altın kaplama ile klasik altın alyanslar ile bire bir aynı görünüme sahip alyansımız yılların eskimeyen ve eskimeyecek olan alyans modelidir. 8mm kalınlığa s..
2.400 TL 1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Klasik ve yılların eskimeyen modeli olan bombeli gümüş alyans modellerinin 6mm kalınlığında olanıdır. Altın kaplama görünümü ve 6mm kalınlığı sayesinde klasik bombeli altın alyansdan görünüm olarak hiçbir farkı yoktur. Bu gümüş alyans modelimiz, özellikle evlilik yüzüğü, nişan yüzüğü veya söz yüzüğü..
2.040 TL 1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Siyah gümüş alyans bombeli 4mm alyans çiftimiz ucuz gümüş alyans olmasına karşılık son derece güzel bir alyanstır. Özellikle spor ve daha dinamik bir model isteyen hem ekonomik hem farklı bir alyansa sahip olmak isteyen müşterilerimiz için yaptığımız alyans yüzüklerimizdir. 4mm kalınl..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Kumlu alyans modelleri arasında yer alan klasik bir modeli olan 6mm bombeli gümüş alyans altın alyans modelleri arasında en çok sata modellerdir. Altın alyans seven fakat tercihini gümüş alyansdan yana kullanan müşterilerimiz için tasarlanan bu alyans çiftimizin bayan modeli kumlama dediği..
2.040 TL 1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü olarak sıkça tercih edilen bombeli alyans modellerimizdendir. Alyansımızın çok farklı genişlikte ve renkte olan modelleride varıdır. Bu alyansımız 10 mmdir ve isteğe göre 8mm,6mm,4mm olarakta alabilirsiniz, bu modelleride web sitemizde bulabilirsiniz. Yine alyansı..
2.880 TL 1.550 TLVergiler Hariç:1.292 TL
Yılların eskimeyen modeli olan bombeli gümüş alyans modellerine yeni bir yorum getirilerek hazırlanan alyans çiftidir. 6mm kalınlığı sayesinde parmakta ne çok ince ne çok kalın bir duruşu olan ortalama bir kalınlığa sahiptir ve özellikle nişan yüzüğü veya söz yüzüğü ola..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Bu gümüş alyans modeli söz yüzüğü olarak sıkça kullanılan bir modeldir. Ekonomik ürün kategorimizde yer alan alyanslar ucuz gümüş alyans olduğu için en çok satan modellerimizdendir. Alyansımız klasik bombeli alyans kategorimizde olmasına karşılık renginin siyah olması sebebi ile son derece şık ve ha..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Klasik modeli 8mm gümüş alyans modeli bombeli gümüş alyans modeli sade gümüş alyans kategorisindedir. Alyansımızın kalınlığı 8mm'dir. Alyanslarımız altın kaplama olup altın yüzük modellerinden esinlenerek tasarlanmışdır. Yılların eskitemediği bombeli gümüş alyans modellerine ufak bir yorum katılarak..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Bu gümüş alyans modelimiz özellikle farklı bir alyans arayan müşterilerimiz için kare alyans olarak üretilmiştir. Bu şekilde kare olarak üretilen alyansımızın daha son köşeleri yumuşatılarak çok hoş ve farklı bir görüntü elde edilmiştir. Altın kaplama olan alyanısız sade olduğu kadar gösterişlidir. ..
3.000 TL 2.200 TLVergiler Hariç:1.833 TL
10mm Klasik gümüş alyans modeli bombeli gümüş alyans yıllardır çiftler arasında kullanılan klasik altın modeli alyanslar dan esinlenerek tasarlandı. Gümüş alyans çiftimizin üzerin altın kaplamadır ve genişliği 10mm. Bayan olan alyansımızın üzeri lazer sistemi ile özek bir teknik kullanılarak simleme..
2.880 TL 1.550 TLVergiler Hariç:1.292 TL
Işıklı kadife kutu..
150 TLVergiler Hariç:125 TL
Klasik bir modeli olan 6mm bombeli gümüş alyans modelinin bayan olan alyansının özel bir teknik ile kumlama yapılarak daha şık ve gösterişli hale getirilmesi ile oluşturulan bir alyans çiftidir. 6mm kalınlığı sayesinde parmakta ne çok ince ne çok kalın bir duruşu olan ortalama bir kal..
2.040 TL 1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Klasik olan bombeli gümüş alyans modeline farklılık katılarak yapılan modellerinin 6mm kalınlığında olanıdır. Özellikle evlilik yüzüğü, nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca tercih edilir. 6mm genişliğe sahip olan gümüş alyans modelimiz fiyat olarakta ucuz gümüş alyans kategorisine gir..
1.600 TL 1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ve bombeli alyans kategorisinde yer alamaktadır. Yılların eskitemediği klasik bir altın modeli olan alyans modelinden esinlenerek üretilmiş ve üzeri altın kaplama olarak üretilmiştir. Sadece ve klasik bir model arıyorsanız bu alyans modelimiz tam size göre üstelik..
2.880 TL 1.550 TLVergiler Hariç:1.292 TL
Söz yüzükleri ve nişan yüzükleri olarak da en çok tercih edilen modeller arasındadır. Özellikle rose alyans olması parmakta çok farklı bir duraşa sebep olur, biraz klasik biraz retro bir havası vardır. Ucuz gümüş alyans olması satışına etkisi mutlaka vardır. 4mm kalınlığa sa..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Özellikle parmakta kalın ve gösterişli görünümde bir alyansa gümüş alyans sahibi olmak isteyen müşterilerimizin tercihi 10 mm bombeli alyans modelidir. Bayan alyans modeli üzerinde simler vardır ve ışık yansıdığında hoş bir görünüm oluşturur. Erkek modeli ise sade bir model isteyen baylar ..
2.880 TL 1.550 TLVergiler Hariç:1.292 TL
Klasik bombeli alyans modelini farklı bir tasarımla yeniden yorumlayarak yaptığımız bu gümüş alyans modeli, klasik tasarım seven ve aynı zamanda farklı bir alyans çiftide arayan çiftlerimiz için özenle elde hazırlandır. Bayan yüzük üzerindeki simler sayesin üzerine ışık geldiği zaman parlar ve bombe..
1.600 TL 1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Yılların eskitemediği en klasik alyans modeli olan 4mm bombeli alyans modeli şimdi  gümüşcüm kalite ve farkı ile altın kaplamasını matlaştırarak beğeninize sunuldu. Satış rakamlarına bakılarak hala klasikliğini koruduğunu ve en çok satılan modeller arasında olduğunu söylemek hiçte zor değil. Öz..
1.800 TL 1.050 TLVergiler Hariç:875 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ve aynı zamanda bombeli alyans kategorisinde yer almaktadır. Alyansımızın üstü 24 ayar altın renginde altın kaplamadır. Alyansımızın genişliği yaklaşık 6mm genişliğindedir. Bayan olan alyansımızın üzeri kumlama tekniği ile simlendirilmiştir ve parlak bir görüntüye..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Farklı bir bombeli alyans ve farklı bir söz yüzüğü arayanlar için tasarlanan bu alyans çiftimiz rose alyans olması dolayısıyla parmakta harika bir duruşu vardır. Ayrıca ucuz gümüş alyans olması sebebi ilede alımlı son derece kolaydır ve buna karşılıklık çok sağlam bir alyans çiftidir. Baya..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Çizgili gümüş alyans modeli söz yüzüğü ve nişan yüzüğü olarak sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Alyansımız klasik bombeli alyansa ince bir dokunuş ile yorum katılması ile olur. Erkek modeli son derece sadedir ve bayan modelide onunla uyumlu bir şekilde tasarlanmış, üzerine parlaklık vermesi için ..
1.400 TLVergiler Hariç:1.167 TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Klasik Bombeli Gümüş Alyans Modelleri


Klasik Bombeli gümüş alyanslar
, gümüş alyans kategorisinin en çok satan modelleri arasındadır. Özellikle çok çeşitli kalınlıklar da ve farklı desenlerde olması ve sadece gümüş renginde değil, altın kaplama ve roze kaplamada yapılması ile ürün skalası oldukça geniş bir klasik alyans modelidir. Yılların eskitemediği gümüş alyans modeli, bombeli alyansınızı çok farklı tasarım ve ödeme seçenekleri ile gümüşcüm kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Evliliğin simgesi olan alyanslar bir çok çeşit ve tasarımla karşımıza çıkmakta. Bir çok çeşit arasında klasik alyans olarak da bilinen Bombeli Alyanslar nişandan söz kesimine kadar bir çok alanda parmaklarda yer alabilmekte. Bombeli Alyans neden klasik alyans olarak da bilinir, nasıl çeşitleri ve tasarımları vardır bunlara biraz ışık tutarak kafanızda ki sorulara cevap arayalım. Alyansların tarihi neredeyse evlilik kadar eskiye dayanır o zamanlarda da değerli görülen madenlerin el işlemesiyle şekillendirip yüzük haline getirilmesiyle oluşan alyanslar günümüze kadar gelmiştir. Özellikle Bombeli Gümüş Alyans sade fakat göz alıcı şekilde üretildiğinden günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Üzerinden uzun yılların geçmesine rağmen klasik alyans olarak görülen Bombeli Alyans hâlâ aynı görünümünü korumaktadır. Tabi ki de zamanın ve teknolojinin bir mükafatı da tek tip olan Bombeli Alyansların farklı model seçeneklerini bizlere sağlamasıdır. Bombeli Alyanslar şık ve sade bir alyans arayanların hâlâ gözdesi durumunda iken Gümüşcüm.com olabildiğince çok model ve olabildiğince benzersiz fırsatlarıyla siz ve sevdiklerinize mutluluğun garantisini veriyor.

Bombeli Gümüş Alyanslar sade oldukları kadar da göz alıcı olsalar bile klasik ve alışılmış bir tercihtir. Bu nedenle neredeyse her kadının hayali olan ona özel hissettirecek Klasik Bombeli Alyans çeşidini bulmak biraz zor. Kuyumculardan gümüşcülere nereye giderseniz gidin Bombeli Alyanslar tek tip klasik ve seri üretimdir. Gümücüm.com bu sorunu fark ederek benzersiz el işçiliği Bombeli Alyanslardan, farklı tarz ve yeni model tasarımlarla üretilmiş Bombeli Alyanslara kadar yüzlerce çeşidi sizlerin beğenisine sunuyor. Gümüşcüm.com sayesinde Bombeli Alyans almak isteyen sizlerin tüm sorunlarını ortadan kaldırmış oluyor. Hızlı teslimat, kapıda ödeme ve daha bir çok hizmeti de sağlayan Gümüşcüm.com sürpriz indirimleriyle akıl almaz hediyeleriyle sizleri bekliyor.


İsimli Gümüş Alyans Videoları