whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Klasik Bombeli Alyans

Bombeli Gümüş Alyanslar

Bombeli gümüş alyans, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman ve her koşulda en çok tercih edilen alyans olma özelliğini kaybetmeyecektir. Çok tercih edilen düz modeller ile birlikte gümüşcüm ile yeniden yorumlanan bu ürünler, klasik ve bombeli yapısını kaybetmeden simli veya kumlu dediğimiz hali ile yeniden hayat bulmuştur.

tek taş hediyeli

Tesla gümüş alyans modelimiz söz yüzüğü ve ya nişan yüzüğü olarak tercih edilir. Bombeli alyansa farklı bir yorum katılarak üretilen alyans çiftimiz üzerinde baklama desenine benzeyen şekiller özel bir teknik ile oluşturulur. Bu şekillerin üzerin ışık gelince ışığı yansıtır ve farklı açıla..
1.500 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Siyah bombeli klasik gümüş alyans modeli standart bombeli alyanslara yeni bir yorum katılarak üretilmiş bir nişan yüzüğü olarak karşımıza çıkıyor. Alyansımızın kalınlığı 8mmdir. Üzeri özel bir teknik ile siyahlandırılımştır. Klasil fakat farklı bir nişan yüzüğü isteyen müşterilerimiz için özel olara..
1.500 TL 1.300 TLVergiler Hariç:1.083 TL
Roze bombeli gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ve söz yüzüğü olarak tercih edilen modellerdendir. Roze renginde olması ürünün retro bir havada olmasını sağlıyor ve özellikle hem klasilk hemde farklı bir alyans çifti arayan müşterilerimize hitap ediyor. Bayan alyansımız üzerinde lazerler ile simlendir..
1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Effect gümüş alyans modeli bombeli bir nişan yüzüğü olarak karşımıza çıkıyor. Alyansımız hem klasik hemde farklı bir model olarak gerçekten çok şıktır. Klasik bombeli alyans modelleri üzerine özel bir teknik ile kaplanan siyah renkler ve bayan alyansımız ortasından geçen sarı altın kaplama ile alyan..
2.000 TL 1.350 TLVergiler Hariç:1.125 TL
Gösterilen: 33 ile 36 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Klasik Bombeli Gümüş Alyans Modelleri


Klasik Bombeli gümüş alyanslar
, gümüş alyans kategorisinin en çok satan modelleri arasındadır. Özellikle çok çeşitli kalınlıklar da ve farklı desenlerde olması ve sadece gümüş renginde değil, altın kaplama ve roze kaplamada yapılması ile ürün skalası oldukça geniş bir klasik alyans modelidir. Yılların eskitemediği gümüş alyans modeli, bombeli alyansınızı çok farklı tasarım ve ödeme seçenekleri ile gümüşcüm kalitesi ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Evliliğin simgesi olan alyanslar bir çok çeşit ve tasarımla karşımıza çıkmakta. Bir çok çeşit arasında klasik alyans olarak da bilinen Bombeli Alyanslar nişandan söz kesimine kadar bir çok alanda parmaklarda yer alabilmekte. Bombeli Alyans neden klasik alyans olarak da bilinir, nasıl çeşitleri ve tasarımları vardır bunlara biraz ışık tutarak kafanızda ki sorulara cevap arayalım. Alyansların tarihi neredeyse evlilik kadar eskiye dayanır o zamanlarda da değerli görülen madenlerin el işlemesiyle şekillendirip yüzük haline getirilmesiyle oluşan alyanslar günümüze kadar gelmiştir. Özellikle Bombeli Gümüş Alyans sade fakat göz alıcı şekilde üretildiğinden günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Üzerinden uzun yılların geçmesine rağmen klasik alyans olarak görülen Bombeli Alyans hâlâ aynı görünümünü korumaktadır. Tabi ki de zamanın ve teknolojinin bir mükafatı da tek tip olan Bombeli Alyansların farklı model seçeneklerini bizlere sağlamasıdır. Bombeli Alyanslar şık ve sade bir alyans arayanların hâlâ gözdesi durumunda iken Gümüşcüm.com olabildiğince çok model ve olabildiğince benzersiz fırsatlarıyla siz ve sevdiklerinize mutluluğun garantisini veriyor.

Bombeli Gümüş Alyanslar sade oldukları kadar da göz alıcı olsalar bile klasik ve alışılmış bir tercihtir. Bu nedenle neredeyse her kadının hayali olan ona özel hissettirecek Klasik Bombeli Alyans çeşidini bulmak biraz zor. Kuyumculardan gümüşcülere nereye giderseniz gidin Bombeli Alyanslar tek tip klasik ve seri üretimdir. Gümücüm.com bu sorunu fark ederek benzersiz el işçiliği Bombeli Alyanslardan, farklı tarz ve yeni model tasarımlarla üretilmiş Bombeli Alyanslara kadar yüzlerce çeşidi sizlerin beğenisine sunuyor. Gümüşcüm.com sayesinde Bombeli Alyans almak isteyen sizlerin tüm sorunlarını ortadan kaldırmış oluyor. Hızlı teslimat, kapıda ödeme ve daha bir çok hizmeti de sağlayan Gümüşcüm.com sürpriz indirimleriyle akıl almaz hediyeleriyle sizleri bekliyor.


İsimli Gümüş Alyans Videoları