whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda ödeme anlaşmamız Yurt içi Kargo ile var, havale ile yada web sitemizden kredi kartı ile satın alım yaparsanız, dilediğiniz kargo firması ile gönderim yapabiliriz.

Ürünümüze güvendiğimiz için; bu maalesef bizimde muzdarip olduğumuz bir durum. Türkiye’de ve Dünyada kargo sistemi bu şekilde çalışmıyor. Kargo firmaları ilk olarak ödemeyi alıyor daha sonrada size ürünü teslim ediyor. Fakat şöyle bir yasal hakkınız mevcut; ödemeyi yapıp, kargoyu aldıktan sonra, kargocuya beklemesini söyleyebilir ve onun önünde kargoyu açabilirsiniz. Ürünle ilgili bir problem varsa tutanak tutmasını isteyebilir onuda şahitlendirebilirsiniz. Böylelikle elinizde ürünün problemli olduğuna dahil yasal bir belge olacaktır ve hakkınızı ararken size çok yardımcı olacaktır.

Alyanslar kişiye özel olarak üretildiği için tüm firmalardaki iade ve değişim almama durumu bizim firmamızda da geçerli. Kişiye özel üretim yapıldığı için değişim yapılmamaktadır.

En doğru yüzük ölçüsünü birden fazla kuyumcuya giderek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Fakat bu imkan yoksa evde deneyebileceğiniz bir kaç yöntem mevcut, ancak bu yöntemler bazen kesin doğru sonuçlar vermemektedir ve firmamız yüzük ölçüsü konusunda sorumluluk kabul etmemektedir.Yinede kuyumcuya gidecek imkanınız yoksa ve evde ölçü alma mecburiyetiniz varsa aşağıdaki linkten Evde Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır ? videomuzu izleyebilirsiniz. https://www.gumuscum.com/evde-yuzuk-olcusu-nasil-alinir

Firmamız kuyumcular odasına kayıtlı yasal bir üretici firmadır. Bu konudaki kayıtlarımız tüm müşterilerimize açıktır. Ayrıca ürünleriniz kargoya verilmeden önce müşteri temsilcilerimizden detaylı fotoğraf ve video isteyip ürünlerinizi daha KARGOLANMADAN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. Bizden alışveriş yapıp bize teşekkür mesajları gönderen müşterilerimizin mesajlarını okumayı da unutmayın.

Evet, alyanslarınızın içine istediğiniz; isim, tarih, kalp-sonsuzluk gibi sembolleri yazdırabilirsiniz ve bu işlem ÜCRETSİZDİR

Web sitemizden peşin fiyatına 4 TAKSİT veya vade farklı 12 TAKSİTE kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Hediyeler dahil tüm ürünler 925 AYAR “orjinal” gümüştür.

Ürünlerimiz şık ve özel bir KUTU ile teslim edilir.

Ürün fiyatı olarak ne görüyorsanız onu ödersiniz, kargo dahil EKSTRA BAŞKA HİÇBİR ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ !

Orjinal gümüşler zamanla kararır, bu gümüş madenin doğasında olan bir şeydir. Zamanlaması da tamamen sizin kullanımınıza bağlıdır. (Deterjan, krem vb. kimyasallar kararma süresini kısaltır.) Ancak kararan gümüşün parlatılması son derece basit bir işlemdir. Bir gümüşcü de 5-10 TL gibi düşük ücretlere ürününüzü eski parlaklığına kavuşturabileceğiniz gibi, bize gönderdiğiniz taktirde bizde bakım konusunda yardımcı olabiliriz.

Gümüş madeni üzerine yapılan altın, roze, siyah gibi kaplamalar doğal olarak zamanla açılıp gümüşün eski rengine dönecektir. Bu süreç tamamen sizin kullanımınıza bağlıdır, deterjan, krem, parfüm vb. kimyasallardan uzak tutarsanız rengin açılma zaman dilimi artacaktır. Bu her marka, her firma ve her model için geçerlidir. Ancak uygun fiyatlara bir gümüşcü de tekrar eski rengine döndürtebilirsiniz, yine firmamız da bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular