whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

İsimli Gümüş Alyans

İsimli Gümüş Alyans Modelleri

İsimli Gümüş Alyans, bu kategorimizdeki ürünler tamamen kişiye özeldir. Sizin için özel olarak yapılan yada isteğinize göre değiştirilen alyanslarımız tam anlamı ile kisiselleşmiş oluyor. Sizde sevdiğinizin yada sevdiklerinizin ismini üzerinizde taşımak istiyorsanız bu kategoride bulunan ürünlere bir göz atın, detaylı bilgi için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

tek taş hediyeli

İsimli 4mm gümül alyans ile sevdiğiniz ismini sonsuza kadar üstünde durması için özel tasarlandı. 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.İsimli 4mm Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 a..
1.800 TL 1.350 TLVergiler Hariç:1.125 TL
Kare Tek Taş Modeli Gümüş Alyans Çifti 4mm düz formdadır bayan alyansda kare taş kullanılmıştır. Zarif ve farklı tasarımı ile en sevilen alyans modelleri arasındadır.Gümüş alyasnlar 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Kare Tek Taş Modeli Gü..
1.800 TLVergiler Hariç:1.500 TL
Gümüş alyans çiftimiz gümüş ve altın kaplamadır, üzerin de özenle işlenmiş motifler bulunmaktadır. Ürünlerimiz kendi atölyemiz de birinci sınıf el işçiliği ile yapılmaktadır, ürün isteğe göre gümüş kaplama, altın kaplama ve rose kaplama ve istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Gümüşcüm kalitesin ..
1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Osmanlı Motif İşlemeli Gümüş Alyans Çifti Gümüş alyasnlar 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Osmanlı Motif İşlemeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gel..
1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Parmak İzi Modeli Sonsuzluk Gümüş Alyans Çifti 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Parmak İzi Modeli Sonsuzluk Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmekted..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
İsimli gümüş alyans 1.sınıf el işçiliği yapılmaktadır. Üzerinde özenle yazılmış sonsuzluk ve isim baş harfleri bulunuyor, sonsuzluk işaretinin üstün de ise çok özenle yerleştirilmiş 1 sıra taş bulunuyor. İstenilen ölçülerde ve renkte yapılmaktadır, Gümüşcüm özel tasarım kutu ile göndermekteyiz...
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
4mm kalpli isimli  gümülş alyans ile sevdiğinizin ismini  sonsuza kadar yanınızda taşıyacaksınız.  Bu alyansımız Aşkınızın temsili için özel tasarlandı. 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.4mm Kalpli isimli &nb..
1.350 TLVergiler Hariç:1.125 TL
Işıklı kadife kutu..
150 TLVergiler Hariç:125 TL
Kişiye özel, isimli ve tarihli gümüş alyans çiftimiz gerçekten çok farklı bir tasarım ile dizany edildi. İsimli alyanslar daha çok alyansın üzerine standart isim yazmaktan ibaretken tasarımcılarımız bunu bütün alyansın üzerine yaydı. Ve bunların daha net okunması için özel bir teknikle aly..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
İsimli gümüş alyans modeli alyans çiftimiz aşkını ve sevgisiniz, sevdiğinin ismini her baktığında görmek isteyenler için tasarlandı. Alyansımız altın kaplama olup, bayan olan modelimiz üzerinde 3 adet taş bulunmaktadır. Alyanslarımızın ortasından kıvrımlı bir şekilde çizgi geçmektedir. Alyanslarınız..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Kişiye özel, isimli gümüş alyans çiftimiz sevdiğinin ismini sonsuza kadar üstünüzde taşımanız için tasarlandı. Diğer bir çok alyans dan farklı olarak burada sevdiğinizin ismi alyansın üst kısmına yazılıyor. Ayrıca bayan gümüş alyans modelinde kullanılan tamtur taş sayasinde daha şık bir görüntü sağ..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Bu gümüş alyans modeli isimli alyans sevdiğinin isminin baş harfini üzerinde taşımak isteyen romantik çiftlerimiz için tasarlandı. Bu alyansımızın gerçekten ince düşünülerek yapılmış bir alyans modelidir. Alyanslar yan yana geldiğinde baş harfler ile birlikte ortaya bir kalp çıkmaktadır. Ayrı takıld..
1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Kişiye özel, isimli gümüş alyans çiftimiz sevdiğinin ismini sonsuza kadar üstünüzde taşımanız için tasarlandı. Diğer bir çok alyans dan farklı olarak burada sevdiğinizin ismi alyansın üst kısmına yazılıyor. Ayrıca bayan gümüş alyans modelinde aşk, sadakat ve sonsuzluğu simgeleyen 3 adet ta..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
İsimli Kalp Ritmi Gümüş Alyans Çifti gerçekten ince düşünülerek yapılmış bir alyans modelidir.İsimli Kalp Ritmi Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar bir çift gümüş alyanstır.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sın..
1.800 TLVergiler Hariç:1.500 TL
Sonsuzluk İsimli gümüş alyans modeli romantik çiftlerimiz için tasarlandı. Aşklarını dışarıya yansıtmayı seven çiftlerimiz bu model ile sevdiklerinin ismini alyansların üzerine kazıtmış oluyor. Sevdiklerinin baş harflerini yada isimlerini sonsuzlukla birleştirerek harika bir mesaj yaratmış oluyor. A..
2.000 TL 1.849 TLVergiler Hariç:1.541 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

İsimli Gümüş Alyans Modelleri


İsimli gümüş alyans
sevdiğinizin ismini sonsuza kadar üzerinde taşımak isteyen müşterilerimiz için özel olarak tasarımcılarımız tarafından hazırlanan isimli gümüş alyans modellerinde çok farklı renk desen ve isim yazma şekilleri mevuttur. Gümüşcüm bir üretici firma olduğu için görsellerde bulunanan alyans modellerinin renklerini ve desenlerini değiştirebilirsiniz. Örneğin alyans üzerindeki gümüş olan bir yeri siz altın kaplama ve ya roze kaplama isteyebilirsiniz. Ayrıca isimli gümüş alyans modelleri üzerindeki isimleride farklı font ve büyüklüklerde de isteyebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.


Son dönemlerde her şeyde sadelik ön plana çıkmakta. Buna nişan yüzükleri de dahil. Hayatımızda her ne kadar sadelikten ve doğallıktan yana bir şeyler yerleştirmeye çalışsak bile bizim için özel anlamlar barındıran şeylerin gerçekten özgün olmasını isteriz. Bunu sağlamak için sadelikten vazgeçmek istemeyenlerin tercihi olan İsimli Alyanslar gerçekten tam anlamıyla bu isteği karşılayabilmekte. İsimli Alyanslar özellikle 20. yüz yılın başlarında ortaya çıkmış olup günümüze kadar kullanımı yaygınlaşarak gelmiştir. Öyle ki ister sade bir alyans olsun ister özel tasarım alyans fark etmeksizin içlerine isim yazdırılır.

İsimli Alyansların ebette ki bir anlamı var. Seçmiş olduğunuz alyans ne tarzda olursa olsun sevdiğinizin ismini yazdırdığınız da " Bu alyans senin adınla güzel. " ve benzeri anlamları beraberinde getirmekte. Bu sayede seçmiş olduğunuz alyans nasıl olursa olsun güzel ve romantik olmayı başarıyor. Gümüşcüm.com farkıyla tasarlanmış birbirinden farklı model, özel tasarım ve el işçiliği alyansların içerisine de sevdiğiniz insanın ismini işleterek fevkalade bir alyans tercihinde bulunabilirsiniz.

Özellikle alyansların tarihinin çok eskiye dayanması ve alışılagelmiş bir takı türü olduğundan çoğu zaman beklenilen etkiyi yaratmamakta. Bu nedenle de Gümüşcüm.com siz ve sevdiklerinize özel tasarım alyanslar imal etmekte bununla da kalmayıp seçtiğiniz alyansı İsimli gümüş alyans olarak sizlere teslim etmekte. Bu sayede fevkalade bir İsimli gümüş alyansa Gümüşcüm.com farkıyla sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatları akıl almaz fırsatları ve birbirinden değerli hediyeleriyle Gümüşcüm.com İsimli Alyans için başvurabileceğiniz harika bir adres. Kapıda ödeme, hızlı teslimat ve özel hadiye kutuları gibi bir çok ayrıcalığa da Gümüşcüm.com sağlamakta. Bu sayede hiç bir planınızı aksatmadan mutluluğunuza giden bu yolda da daha kaliteli hizmetlerden yararlanmış olacaksınız. Gümüşcüm.com İsimli Alyans ve bir çok takı ürünü için doğru adresiniz.