whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüş Yüzük

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük tarihten günümüzde kadar erkek ve bayanların vazgeçilmez takısı olmuştur. Özellikle bu seneki koleksiyonumuz da bayan gümüş yüzük modelleri yer almaktadır. Her zevke uygun onlarca gümüş yüzük modellerimiz arasında hoşunuza gidecek bir tane gümüş yüzük mutlaka bulacaksınız.

Viking İrlanda Knot Düğüm Rose Kapalama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Viking İrlanda Knot Düğüm Rose Kapalam..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Yaprak Bayan Altın Kaplama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yaprak Bayan Altın Kaplama Gümüş YüzükTek taş Gümüş..
1.049 TL 749 TLVergiler Hariç:624 TL
Yaprak Bayan Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yaprak Bayan Gümüş YüzükTek taş Gümüş Yüzüklerimizi; GÜMÜŞ - ALTI..
1.049 TL 749 TLVergiler Hariç:624 TL
Yedi Sıra Tam Tur Altın Kaplama Gümüş Alyans 7 Sıra 1.Sınıf zirkon taşlar kullanılmıştır. 1.Sınıf el işçiliği ile özenle işlenmiştir. En popüler yüzüklerden biridir. Büyük ve görkemli olmasından dolayı çoğu kişinin tercihlerinden bir tanesi. Siparişe göre GÜMÜ, ALTIN VE ROZ renkte yapılabilmekt..
749 TLVergiler Hariç:624 TL
Yedi Sıra Tam Tur Rose Kaplama Bayan Gümüş Yüzüğü 1. sınıf işçilik ile işlenerek özenle yapılmaktadır. 1.Sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır bütün taşlı yüzüklerimiz de. Rose rengi ile kaplanmıştır bu yüzük, siparişe göre gümüş ve altın rengi de yapılmaktadır. Gümüşcüm için özel tasarlanmış ku..
749 TLVergiler Hariç:624 TL
Yeşil Taşlı Afrodit Otantik Bayan Gümüş Tektaş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Yeşil Taşlı Afrodit Otantik Bayan Gümüş Tektaş Yüzük925 ayar gümüş..
1.499 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Yeşil Taşlı Medusa Cam Baskılı Kadın Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Yeşil Taşlı Medusa Cam Baskılı Kadın Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük ö..
1.499 TL 1.249 TLVergiler Hariç:1.041 TL
Yeşim Taşlı Oval Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Yeşim Taşlı Oval Bayan Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük, özel kutu ile gelmektedir.Ür..
1.249 TL 1.049 TLVergiler Hariç:874 TL
Yıldız Bayan Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yıldız Bayan Gümüş YüzükTek taş Gümüş Yüzüklerimizi; GÜMÜŞ - ALTI..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Yıldız Kesim Altın Kaplama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Yıldız Kesim Altın Kaplama Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük özel kutu ile gelmekt..
899 TLVergiler Hariç:749 TL
Yıldız Kesim Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Yıldız Kesim Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar gümüş..
899 TLVergiler Hariç:749 TL
Yıldız Kesim Rose Kaplama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Yıldız Kesim Rose Kaplama Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük özel kutu ile gelmekted..
899 TLVergiler Hariç:749 TL
Yıldız Minimal Altın Kapalama Bayan Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yıldız Minimal Altın Kapalama Bayan Gümüş ..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Yıldız Rose Kapalama Bayan Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yıldız Rose Kapalama Bayan Gümüş YüzükTek taş Gümüş..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Yonca Altın Kaplama Bayan Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yonca Altın Kaplama Bayan Gümüş YüzükTek taş Gümüş Y..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Zeus Arı Altın Kaplama Bay Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zeus Arı Altın Kaplama Bay Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük, özel kutu ile gelmek..
1.249 TL 1.159 TLVergiler Hariç:966 TL
Zeus Arı Bay Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zeus Arı Bay Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük, özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar gümü..
1.249 TL 1.159 TLVergiler Hariç:966 TL
Zincir Modeli Minimal Altın Kaplama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Zincir Modeli Minimal Altın Kaplama Gümüş ..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Zincir Modeli Minimal Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Zincir Modeli Minimal Gümüş YüzükTek taş Gümüş Yüzükleri..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Zincir Modeli Minimal Rose Kaplama Gümüş Yüzük 1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır.  Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. Zincir Modeli Minimal Rose Kaplama Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük özel ..
549 TLVergiler Hariç:458 TL
Zümrüt Taşlı Altın Kaplama Damla Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zümrüt Taşlı Altın Kaplama Damla Bayan Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüz..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
İnci Taşlı Kare Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modeli Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. İnci Taşlı Kare Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modeli925 ayar gümüş yüzük, ..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
İnci Taşlı Oval Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modeli Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. İnci Taşlı Oval Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modeli925 ayar gümüş yüzük, ..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
 İnci ve Yakut Taşlı Yuvarlak Otantik Kadın Gümüş Yüzük Modeli Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. İnci ve Yakut Taşlı Yuvarlak Otantik Kadın Gümüş Yü..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Kaplan Gözü ve Ay Taşlı Altın Kaplama Otantik Kadın Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Kaplan Gözü ve Ay Taşlı Altın Kaplama Otantik Kadın Yüzük925 ..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Zümrüt Taşlı Altın Kaplama Dikdörtgen Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zümrüt Taşlı Altın Kaplama Dikdörtgen Bayan Gümüş Yüzük925 ayar..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Zümrüt Taşlı Damla Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zümrüt Taşlı Damla Bayan Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük, özel kutu ile gelmektedi..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Zümrüt Ve Peridot Taşlı Altın Kaplama Yuvarlak Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Zümrüt Ve Peridot Taşlı Altın Kaplama Yuvarlak Bayan G..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Akik ve Ay Taşlı Altın Kaplama Otantik Kadın Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Akik ve Ay Taşlı Altın Kaplama Otantik Kadın Gümüş Yüzük925 ay..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
İki Başlı Roma Parası Otantik Kadın Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. İki Başlı Roma Parası Otantik Kadın Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük, öz..
1.159 TL 699 TLVergiler Hariç:583 TL
Kehribar Taşlı Altın Kaplama Yuvarlak Otantik Kadın Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Kehribar Taşlı Altın Kaplama Yuvarlak Otantik Kadın Güm..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Kehribar Taşlı Yuvarlak Otantik Kadın Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Kehribar Taşlı Yuvarlak Otantik Kadın Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük..
1.159 TL 949 TLVergiler Hariç:791 TL
Gösterilen: 193 ile 224 arası, toplam: 249 (8 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Gümüş Yüzük Modelleri


Gümüş yüzük
modellerin de bir kaç senedir çok moda olan swarovski tektaşlar, swarovski beştaşlar koleksiyonumuzun en geniş yer kaplayan bölümünü oluşturuyor. Çok farklı taş boyutları ve tasarımları ile swarovski tektaş gümüşcümden alınır. Eğer istediğiniz gümüş yüzük modeli web sitemizdeki gümüş yüzük kategorimizde yoksa, özel makinemiz ve el işçiliği ile istediğiniz gümüş yüzük modelini sizin için yapabiliriz. Hediye olarak da gümüş yüzük harika bir seçenektir. Bütün gümüş yüzük modellerimiz özel olarak hediye kutusunda gönderilmektedir. Ürünlerimiz arasında tek taş gümüş yüzük ve beş taş gümüş yüzük modellerimiz olduğu gibi taşsız daha sade gümüş yüzük modellerimizde vardır.

Yüzükler son dönemlerde bir çok çeşit ve model olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle altın yüzük revaçta gibi gözükse de sade ve şık görünüşleri sebebiyle oldukça sık tercih edilen Gümüş Yüzükler de piyasada önemli söz sahibidir. Özellikle son yıllarda tek taş, beş taş, swarovski tarz tek taş Gümüş Yüzükler bayanlar tarafından yoğun ilgi görmekte. Öyle ki yapılan bir araştırmada her 10 kadından 9' u evlilik teklifi için taşlı yüzük hayali kurmakta. Hal böyle olunca Gümüşcüm.com harika teklifleriyle Gümüş Yüzük piyasasında öne çıkıyor. Çünkü uygun fiyatları, daha önce hiç bir yerde göremeyeceğiniz tasarım Gümüş Yüzükleri ve el işçiliği Gümüş Yüzükleri siz ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli şekilde teslim ediyor.

Altın Yüzük ile Gümüş Yüzük arasında ki farklar nelerdir ve neden Gümüş Yüzükler daha çok ilgi görüyor? Aslında bu soruların cevabı iki farklı şekilde ele alınabilir. Öncelikle sizlerin de tahmin edebileceği üzere maddi açıdan farkına değinelim. Gümüş değerli bir madendir, farklı işlemlerden geçirilerek saf gümüş elde edilebilir daha sonra bu değerli madenin işlenir ve Gümüş Yüzük gibi farklı takı ve eşyalar üretilir. Altın da neredeyse aynı işlemlerden geçirilerek işlenir ve önce saf altın elde edilir ardından farklı ürünler için kullanılır. İşleme kısmında hiç bir fark olmasa bile Gümüş Yüzükler gümüş madeninin daha yaygın bulunmasından ve erişimi kolay olmasından değeri daha düşüktür. Bunun tam aksine ise altın madeni daha zor ve seyrek şekilde yer yüzünde bulunduğu için daha yüksek fiyatlıdır. Maddi açıdan ciddi farklılıklar barındırdığından Gümüş Yüzükler daha uygun fiyatlıdır.

İkinci tercih sebebi ise daha soyut kavramlara dayanmakta. Gümüş Yüzükler ve özellikle tek taş ve beş taş gibi taşlı yüzük seçenekleri taş rengi nedeniyle gümüş daha şık durması. Kişiden kişiye değişse de bu farklılık neredeyse herkes için aynıdır. Çünkü altın sarısının parlak rengi içinde taş kendini belli edemez ve sanki sadece basit bir yüzük takıyormuş hissi uyandırır. Gümüş Yüzüklerde kullanılan taşlar ise gümüşün yansıttığı gün ışığını taş ya da taşlarında toplayarak harikulade bir görsel şölen oluşturmayı başarır. Bu başarı sadece gümüşten kaynaklanmıyor elbette harika tasarımlarla bu şahane gösteriyi daha da güzelleştirmek mümkün. İşte bu noktada Gümüşcüm.com sizlere harika bir hizmet sağlamakta.