whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

El İşi Gümüş Alyans

El İşi Gümüş Alyans

El işi gümüş alyans birde özenle sizin için elde üretilip el işi gümüş alyans olursa işte gerçek değerine o zaman kavuşur. Bu kategorimizde bulunan ürünler baştan sona ustalarımız tarafından elde üretilir. Yoğun ve disiplinli bir çalışma ile gümüş, usta ellerde işlenerek hayat bulur. Yoğun bir kalite kontrolden geçen alyanslarımız sizin için çok değerli olan sevginizi sembolize etmesi için yapıldı.

tek taş hediyeli

Bu gümüş alyans parçalı şekillde el işçiliği ile yapılmıştır bombeli formda olup orta kısmındaki parça altın kaplama yapılmıştır. Bayan alyans ta bir adet zirkon taş kullanılarak çok sade ve şık bir görüntü elde edilmiştir. Dilerseniz farklı ren kombinasyonları da tercih edebilirsiniz. Florya Model..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modelimiz üç boyutlu yapısı sayesinde parmakta çok hoş duran bir yapıya sahiptir. Üç boyutlu olması parmağa boyut katarken çok farklı bir duruş sergiler. Üzerinde özel teknik ile uygulanmış altın kaplama vardır, bu renkleri kişiye özel hale getirerek istediğiniz renkte yapabilmekteyi..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gösterişili ve kalın bir gümüş alyans modeli olan Shopia alyans çifti, özellikle dikkat çeken bir model isteyen müşterilerimiz için tasarlandı. Üzerinde ki çizgiler tasarımcılarımız tarafından ışığı yansıtacak şekilde dikkatle belirlenen alyans çiftimizin bayan gümüş alyans modeli üzerinde..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Toprak gümüş alyans modeli gümüş alyans çiftimiz farklı bir alyans modeli arayan çiftlerimiz için el işcili ile elde özen üretildi. 2 farklı parça olarak üretilip daha sonra birleştirilen alyans modelimiz, yapımız zor bir modeldir. Bu parçalı yapısı sayesinde parmakta üç boyutlu bir alyans..
415 TL 399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü hoş ve zarif bir modeldir. Kenarlarında ve aralıklarla altın kaplama kullanılarak alyansa çift renk özelliği katılmıştır, bayan alyans modelinde aralıklı olarak özel desenler içersinde taşlar kullanılarak farklı bir görünüm sağlanmıştır.Kale Gümüş Alyans Modeli Al..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Eflin gümüş alyans çifti mm olarak kalın alyans arayan müşterilerimiz için tasarımcılarımız tarafından tasarlandır. Kalın yapısı sayesinde parmakta gösterişli bir yapısı duruşu olan alyansımıza ara ara taşlar eklenerek zarifilikte katılmıştır. Size özel sizin için üretilen alyansımızın tab..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Roma Rakamlı Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar bir çift gümüş alyanstır.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş alyansınızı istediğiniz renkte sipariş verebili..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Gümüş alyans modelimiz üzerinde tasarımcılarımız tarafından özenle seçilen motifler vardır ve bu motiflerin araları özek bir teknik ile siyahlaştırılmıştır. Yine bu motiflerin araları taşlar ile süslenerek tasarım unsuzları tamamlanmıştır. Gümüş alyans modelimiz el işçiliği ile üretildiği için ..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gümüş alyans modelimiz Papillon üzerinde tasarımcılarımız tarafında çizilen çok farklı ve güzel desenler ile kaplıdır. Bu motiflerin araları özel bir teknik ile siyah yapılmıştır ve ortasında tam taşlar döşenerek tasarım tamamlanmıştır. Bu tasarım özellikleri sayesinde gümüş yüzük alyans çiftim..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modelimiz 2 renkten ve üzerinde bulunan farklı desenlerden vede bayan modelinde olan etrafını tam tur dönen taşlardan oluşan bir modeldir. S yani es yapısı sayesinde hareketli bir görünümü vardır. Altın kaplama olan kısım dövme dediğimiz yöntem ile dokuya büründürülmüştür. Çok modern..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Greek gümüş alyans modeli yıllardır takı üreticileri tarafından kullanılan bir stildir. Gümüşcüm olarak greek modele yeni bir yorum getirerek bu gümüş alyans modelini yarattık taşlar ile sülsledik ve üzerini altın kapladık.Kalemli Greek Model Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satı..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Carmen gümüş alyans modeli çift renkdir. Üzerinde s yani es şeklinde gelen bir kavisli altın kaplama kısım vardır ve bu iki farklı rengin tam ortasından geçen tam tur taşlar alyansımızı süslemektedir. Altın olan kısım isteğinize göre gümüş ve roze renk yapılabildiği gibi gümüş alyansımız komple gümü..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli 3 parçalı görüntüsü kibarlığı ve bayan alyans ta ki kibar taş süslemeleri ile çok satan alyans modellerindendir. Dilerseniz tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de farklı renk kombinasyonları yapabilirsiniz.Trio Rock Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın al..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli bombeli form da olup üzerine lazerde otantik tarzda işlemeler yapılmıştır. Ürünün bir kenarı altın kaplama diğer kısımlar gümüş bırakılmıştır farklı model seven müşterilerimiz içindir. Violet Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alab..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Yaşam modeli gümüş alyans farklı tasarımı ile beğenilen modeller arasında yer almaktadır. 8 mm genişliğinde bulunan alyansımız altın kaplama zemin üzerine  kalp grafiği şeklinde tasarlanmış grafik lazer makinesi ile yapılmıştır . Üzerindeki desenler siyah kaplama yapılmıştır. Dilerseniz ürün re..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Saturn gümüş alyans çifti sade alyans arayan müşterilerimiz için tasarlandı. Alyans çifti üzerinde çizler olması alyansımızın sadeliğine farklılık katıyor. Ayarıca bu alyans çiftimizin en önemli özelliği kara formunda olması ve bu kara formuna kavisler verilerek alyans yüzüklerimizin ortay..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Adını zarif ve inceliğinden alan bu gümüş alyans modelimiz genelde söz yüzüğü olarak tercih edilmektedir. Üzerindeki aralıklar ile işlenmiş taşlar ile zarifliğine farklı bir hava katan bu söz yüzükleri sizin ve sevdiklerinizin en özel günlerinde yanınızda olacak ve sevginizi ölümsüzleştirecek. İsted..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterişili bi gümüş alyans modeli isteyen müşterilerimiz için el işçiliği ile ustalarımızın sanatkar ellerinden çıkan bu alyansımız, sadelik ve gösterişlilik gibi iki tezat sıfatı bir arada harmanlıyarak alyans kültürüne farklı bir yorum getirmiştir. Bayan alyans modeli üzerinde belirli b..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans gerçekten tasarımı ve yapısı ile diğer alyans çiftlerinden ayrılıyor. Üzerindeki dalgaya benzeyen ve kavisli gelen şekiller alyansı üç boyutlu hale getirken, aralardaki siyah kısımlar bu boyutu dahada derinleştiriyor. Bayan modelimizde tamtur taşlar bulunmakdır. Vave Gümüş Alyans Mod..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gösterişli ve kalın bir gümüş alyans modeli olan elit modeli, üzerinde hafif bir bombe vardır ve bu bombelik parmakta çok hoş durur. Ayrıca tasarımcılarımız tarafından özellikle tasarlanan ve ışığı yansıtma özelliğine sahip desenleri sayesinde bu alyans modelimiz ışıltılı bir modeldir. Bay..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans modeli çift katmandan oluşmaktadır. İç katman üzerine parlaktır ve dış katmanı mattır. Üst katman üzerine açılan pencerelerin tam ortasına bayan modelde taşlar yerleştirilmiştir. Bu alyans çiftimizi isteğe göre farklı renklerde de sipariş verebilir ve parlak - mat kısımlarını değişti..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Oskar gümüş alyans çifti tasarım olarak farklı bir alyans çifti arayan müşterilerimize hitap eder. Üzerinde bulunan dağınık şekilde yerleştirilmiş şekiller yüzüğe hareketli bir görünüm katarken parmakta dikkat çekmektedir. Özel bir teknik ile siyahlandırma yapılan alyans çiftimizin bayan o..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gümüş alyans modelimiz üzerinde tasarımcılarımızın önce bilgisayar üzerinde tasarlayıp daha sonra el işçiliği ile alyansın üzerine aktardırdığı motifler vardır ve bu motiflerin araları özek bir teknik ile siyahlaştırılmıştır. Yine bu motiflerin araları taşlar ile süslenerek alyansımıza farklı b..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli bombe form da bir alyans olup üzerine kanat şeklinde bir çizim yapılmıştır yapılan modelin daha belirgin olması için siyah kaplama yapılmıştır , farklı tarz seven müşterilerimizin sıkça tercih ettiği modelimizin bayan alyansına çok zarif taş eklenmiştir.Kanat  Modeli Taş..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Bu gümüş alyans modeli üzerindeki şekiller ek işçili dövme olarak yapılmaktadır. Tek tek işlene bu şekiller alyans çiftimize çok farklı bir görünüm katmaktadır. Alyansımızın bayan olan modeli üzerinde tam tur taş vardır. Web sitemizde farklı renk seçeneklerinide bulabilirsiniz eğer sizde ürününüz ki..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Nişan yüzükleri kategorimiz den Eftalya gümüş alyans modeli çok farklı bir alyans çiftidir. Özellikle şekilleri arasında bulunan siyah kısımlar el işçiliği ile özel bir teknik ile yapılmaktadır. Bu şekiller arasında bulan taşlar ile sadeliğine şıklık katan alyansımız özel günleriniz de sizin ve sevd..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Aleda gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ekonomik ürün kategorimizde yer alan alyanslar yüzüklerdendir. Kenarlarındaki altın kaplamalar ile çift renke sahip olan ürünümüz sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde hem şık hem ekonomik bir çözüm sunuyor. Farklı renk seçenekleri ilede üretilebilen alyansı..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modelimizde evrenimizden esinlendik. Gök bilimine astrolojiye merakı olan değerli müşterilerimiz için farklı bir alyans çifti üretmek istedik. Sizin aşkınızın bir yıldız olduğunu simgelemek istedik. Bu motifleri daha fazla ortaya çıkarmak için özel rodaj yani siyahlama tekniğini kull..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterilen: 161 ile 188 arası, toplam: 188 (6 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz
El işi gümüş alyanslar hemen hemen her evliliğin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Buna karşılık olarak evliliğin simgesi haline gelmiş olan Gümüş Alyansları daha çekici ve özel kılmak mümkün. Evliliğinizin simgesi olarak da tasvir edilebilen bu Gümüş Alyanslar bir makine tarafından yontulmasından ziyade el işçiliğiyle daha değerli ve daha özel yapılabilmekte. Bu nedenle El İşi Gümüş Alyanslar ciddi ilgi odağı olmuş durumda. Peki El İşi Gümüş Alyanslar hakkında neler söylenebilir, onları gerçekten özel yapabilmek mümkün mü tüm bu soruların cevaplarını eminim ki sizler de merak ediyorsunuzdur.

El İşi Gümüş Alyans nedir önce buna bir değinelim, Gümüş Alyans gerçekten de artık evliliğin simgesi haline gelmiş durumda özellikle sade fakat göz alıcı şaheserler olarak üretilirler. Fakat her ne kadar şaheser niteliğinde bir çok özelliği bünyesinde barındırsalar da Gümüş Alyanslar seri üretim ürünü olduğundan çekici bir özelliği bulunmuyor. İşte bu noktada El İşi Gümüş Alyanslar daha fazla özgünlük isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor. Basit bir Gümüş Alyansın üzerine çok yetenekli ustalar tarafından işlenen motifler, yenilikler ve hatta sıfırdan oyma şeklinde tasarlanmış harikulade alyanslar ortaya çıkmış oluyor. İşte bu tür alyans çeşidinin adı El İşi Gümüş Alyansdır. Elde üretilmiş olmaları nedeniyle aynı ustanın bile bir ikincisini yapması neredeyse imkansız hale geliyor.

El İşi Gümüş Alyans aynı Gümüş Alyanslar gibi bir çok farklı türde ve biçimdedir. Bunlar genellikle içerdiği gümüş ve benzeri değerli maddeler ile sınıflandırılır. Özellikle bu yüzüklerin fiyatını belirlemede işçilik ön plana çıkmaktadır. Daha çok çeşit ve benzersiz daha bir çok El İşi Gümüş Alyansa en uygun fiyatlarla Gümüşcüm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

El İşi Gümüş Alyans Videoları