whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

El İşi Gümüş Alyans

El İşi Gümüş Alyans

El işi gümüş alyans birde özenle sizin için elde üretilip el işi gümüş alyans olursa işte gerçek değerine o zaman kavuşur. Bu kategorimizde bulunan ürünler baştan sona ustalarımız tarafından elde üretilir. Yoğun ve disiplinli bir çalışma ile gümüş, usta ellerde işlenerek hayat bulur. Yoğun bir kalite kontrolden geçen alyanslarımız sizin için çok değerli olan sevginizi sembolize etmesi için yapıldı.

tek taş hediyeli

Bu gümüş alyans modelimiz 2 renkten ve üzerinde bulunan farklı desenlerden vede bayan modelinde olan etrafını tam tur dönen taşlardan oluşan bir modeldir. S yani es yapısı sayesinde hareketli bir görünümü vardır. Altın kaplama olan kısım dövme dediğimiz yöntem ile dokuya büründürülmüştür. Çok modern..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Greek gümüş alyans modeli yıllardır takı üreticileri tarafından kullanılan bir stildir. Gümüşcüm olarak greek modele yeni bir yorum getirerek bu gümüş alyans modelini yarattık taşlar ile sülsledik ve üzerini altın kapladık.Kalemli Greek Model Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satı..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Carmen gümüş alyans modeli çift renkdir. Üzerinde s yani es şeklinde gelen bir kavisli altın kaplama kısım vardır ve bu iki farklı rengin tam ortasından geçen tam tur taşlar alyansımızı süslemektedir. Altın olan kısım isteğinize göre gümüş ve roze renk yapılabildiği gibi gümüş alyansımız komple gümü..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli 3 parçalı görüntüsü kibarlığı ve bayan alyans ta ki kibar taş süslemeleri ile çok satan alyans modellerindendir. Dilerseniz tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de farklı renk kombinasyonları yapabilirsiniz.Trio Rock Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın al..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli bombeli form da olup üzerine lazerde otantik tarzda işlemeler yapılmıştır. Ürünün bir kenarı altın kaplama diğer kısımlar gümüş bırakılmıştır farklı model seven müşterilerimiz içindir. Violet Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alab..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Yaşam modeli gümüş alyans farklı tasarımı ile beğenilen modeller arasında yer almaktadır. 8 mm genişliğinde bulunan alyansımız altın kaplama zemin üzerine  kalp grafiği şeklinde tasarlanmış grafik lazer makinesi ile yapılmıştır . Üzerindeki desenler siyah kaplama yapılmıştır. Dilerseniz ürün re..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Saturn gümüş alyans çifti sade alyans arayan müşterilerimiz için tasarlandı. Alyans çifti üzerinde çizler olması alyansımızın sadeliğine farklılık katıyor. Ayarıca bu alyans çiftimizin en önemli özelliği kara formunda olması ve bu kara formuna kavisler verilerek alyans yüzüklerimizin ortay..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Adını zarif ve inceliğinden alan bu gümüş alyans modelimiz genelde söz yüzüğü olarak tercih edilmektedir. Üzerindeki aralıklar ile işlenmiş taşlar ile zarifliğine farklı bir hava katan bu söz yüzükleri sizin ve sevdiklerinizin en özel günlerinde yanınızda olacak ve sevginizi ölümsüzleştirecek. İsted..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Gösterişili bi gümüş alyans modeli isteyen müşterilerimiz için el işçiliği ile ustalarımızın sanatkar ellerinden çıkan bu alyansımız, sadelik ve gösterişlilik gibi iki tezat sıfatı bir arada harmanlıyarak alyans kültürüne farklı bir yorum getirmiştir. Bayan alyans modeli üzerinde belirli b..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans gerçekten tasarımı ve yapısı ile diğer alyans çiftlerinden ayrılıyor. Üzerindeki dalgaya benzeyen ve kavisli gelen şekiller alyansı üç boyutlu hale getirken, aralardaki siyah kısımlar bu boyutu dahada derinleştiriyor. Bayan modelimizde tamtur taşlar bulunmakdır. Vave Gümüş Alyans Mod..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterişli ve kalın bir gümüş alyans modeli olan elit modeli, üzerinde hafif bir bombe vardır ve bu bombelik parmakta çok hoş durur. Ayrıca tasarımcılarımız tarafından özellikle tasarlanan ve ışığı yansıtma özelliğine sahip desenleri sayesinde bu alyans modelimiz ışıltılı bir modeldir. Bay..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli çift katmandan oluşmaktadır. İç katman üzerine parlaktır ve dış katmanı mattır. Üst katman üzerine açılan pencerelerin tam ortasına bayan modelde taşlar yerleştirilmiştir. Bu alyans çiftimizi isteğe göre farklı renklerde de sipariş verebilir ve parlak - mat kısımlarını değişti..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Oskar gümüş alyans çifti tasarım olarak farklı bir alyans çifti arayan müşterilerimize hitap eder. Üzerinde bulunan dağınık şekilde yerleştirilmiş şekiller yüzüğe hareketli bir görünüm katarken parmakta dikkat çekmektedir. Özel bir teknik ile siyahlandırma yapılan alyans çiftimizin bayan o..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Gümüş alyans modelimiz üzerinde tasarımcılarımızın önce bilgisayar üzerinde tasarlayıp daha sonra el işçiliği ile alyansın üzerine aktardırdığı motifler vardır ve bu motiflerin araları özek bir teknik ile siyahlaştırılmıştır. Yine bu motiflerin araları taşlar ile süslenerek alyansımıza farklı b..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Bu gümüş alyans modeli bombe form da bir alyans olup üzerine kanat şeklinde bir çizim yapılmıştır yapılan modelin daha belirgin olması için siyah kaplama yapılmıştır , farklı tarz seven müşterilerimizin sıkça tercih ettiği modelimizin bayan alyansına çok zarif taş eklenmiştir.Kanat  Modeli Taş..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Bu gümüş alyans modeli üzerindeki şekiller ek işçili dövme olarak yapılmaktadır. Tek tek işlene bu şekiller alyans çiftimize çok farklı bir görünüm katmaktadır. Alyansımızın bayan olan modeli üzerinde tam tur taş vardır. Web sitemizde farklı renk seçeneklerinide bulabilirsiniz eğer sizde ürününüz ki..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Nişan yüzükleri kategorimiz den Eftalya gümüş alyans modeli çok farklı bir alyans çiftidir. Özellikle şekilleri arasında bulunan siyah kısımlar el işçiliği ile özel bir teknik ile yapılmaktadır. Bu şekiller arasında bulan taşlar ile sadeliğine şıklık katan alyansımız özel günleriniz de sizin ve sevd..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Aleda gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ekonomik ürün kategorimizde yer alan alyanslar yüzüklerdendir. Kenarlarındaki altın kaplamalar ile çift renke sahip olan ürünümüz sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde hem şık hem ekonomik bir çözüm sunuyor. Farklı renk seçenekleri ilede üretilebilen alyansı..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Bu gümüş alyans modelimizde evrenimizden esinlendik. Gök bilimine astrolojiye merakı olan değerli müşterilerimiz için farklı bir alyans çifti üretmek istedik. Sizin aşkınızın bir yıldız olduğunu simgelemek istedik. Bu motifleri daha fazla ortaya çıkarmak için özel rodaj yani siyahlama tekniğini kull..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Gösterilen: 161 ile 179 arası, toplam: 179 (6 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz
El işi gümüş alyanslar hemen hemen her evliliğin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Buna karşılık olarak evliliğin simgesi haline gelmiş olan Gümüş Alyansları daha çekici ve özel kılmak mümkün. Evliliğinizin simgesi olarak da tasvir edilebilen bu Gümüş Alyanslar bir makine tarafından yontulmasından ziyade el işçiliğiyle daha değerli ve daha özel yapılabilmekte. Bu nedenle El İşi Gümüş Alyanslar ciddi ilgi odağı olmuş durumda. Peki El İşi Gümüş Alyanslar hakkında neler söylenebilir, onları gerçekten özel yapabilmek mümkün mü tüm bu soruların cevaplarını eminim ki sizler de merak ediyorsunuzdur.

El İşi Gümüş Alyans nedir önce buna bir değinelim, Gümüş Alyans gerçekten de artık evliliğin simgesi haline gelmiş durumda özellikle sade fakat göz alıcı şaheserler olarak üretilirler. Fakat her ne kadar şaheser niteliğinde bir çok özelliği bünyesinde barındırsalar da Gümüş Alyanslar seri üretim ürünü olduğundan çekici bir özelliği bulunmuyor. İşte bu noktada El İşi Gümüş Alyanslar daha fazla özgünlük isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor. Basit bir Gümüş Alyansın üzerine çok yetenekli ustalar tarafından işlenen motifler, yenilikler ve hatta sıfırdan oyma şeklinde tasarlanmış harikulade alyanslar ortaya çıkmış oluyor. İşte bu tür alyans çeşidinin adı El İşi Gümüş Alyansdır. Elde üretilmiş olmaları nedeniyle aynı ustanın bile bir ikincisini yapması neredeyse imkansız hale geliyor.

El İşi Gümüş Alyans aynı Gümüş Alyanslar gibi bir çok farklı türde ve biçimdedir. Bunlar genellikle içerdiği gümüş ve benzeri değerli maddeler ile sınıflandırılır. Özellikle bu yüzüklerin fiyatını belirlemede işçilik ön plana çıkmaktadır. Daha çok çeşit ve benzersiz daha bir çok El İşi Gümüş Alyansa en uygun fiyatlarla Gümüşcüm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

El İşi Gümüş Alyans Videoları