whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

El İşi Gümüş Alyans

El İşi Gümüş Alyans

El işi gümüş alyans birde özenle sizin için elde üretilip el işi gümüş alyans olursa işte gerçek değerine o zaman kavuşur. Bu kategorimizde bulunan ürünler baştan sona ustalarımız tarafından elde üretilir. Yoğun ve disiplinli bir çalışma ile gümüş, usta ellerde işlenerek hayat bulur. Yoğun bir kalite kontrolden geçen alyanslarımız sizin için çok değerli olan sevginizi sembolize etmesi için yapıldı.

tek taş hediyeli

Geçmişten günümüze gelen Osmanlı motifli alyanslar,  arasında en dikkat çeken alyanslardır. Özel motifler ve özgün tasarımları ile göz dolduran gümüş alyanslar gündelik kullanım ile birlikte özel günlerdeki kullanıma da uygundur. Kadın ve erkeklerin stiline uyum sağlayabilecek  alyans mode..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Özellikle mm olan kalın bir gümüş alyans modeli arayan çiftlerimiz için tasarlanan bu alyans modelimiz gerçekten gösterişli bir modeldir.Alyansımız üzerinde ışığı farklı açılardan yakalayıp yansıtmak üzer tasarlanmış özel yükseklikler vardır ve bunlar ister oda ışığında isterse dışarda ışı..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli özel manasından dolayı çok fazla tercih ediliyor. Manasından bahsetmek gerekirse,harfin şekil olarak hem secde eden insan hemde anne karnındaki duruşuna benzediğine inanılıyor. Bu benzetmeler neticesinde de vav harfli takıların insanların Yaradana kulluğunu temsil ettiğine ve ..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli 10 mm genişliğindedir. üzeri lazerde özel bir teknik ile simli görüntüsü verilmiştir.Ortasında dalga şeklinde desenler mevcuttur Bayan alyans ta çift sıra taş mevcuttur. Dilerseniz diğer ürünler de olduğu gibi farklı renk kombinasyonları da tercih edebilirsiniz. Dalga Siml..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Üzerindeki örgüler ek işciliği ile tek tek örülmektedir. Ayrıca bu gümüş alyans modelimiz kare denen tam yuvarlak olmayan kenarları hafif köşeli bir modeldir. Rose yada roz denen rengimiz sizin isteğinize göre kişiselleştirilerek altın kaplama yada gümüş rengi olarak da yapılabilinir. Üretici firma ..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli 10 mm genişliğindedir ortası altın kaplama kalemlidir yapılan bu işlemle alyans ışıltılı bir görünüm katılmıştır. Bayan alyans ta kenarlarda iki sıra tam tur taş kullanılmıştır. erkek alyans tada diğer ürünle uyumlu olarak kenarlar gümüş olarak bırakılmıştır. Fondness Mode..
415 TL 349 TLVergiler Hariç:349 TL
 Sade şık ve farklı tasarımı ile en çok tercih edilen gümüş alyans modellerinden olan sıra taçlı modelimiz ,7 mm genişliğindedir ürünün bir tarafı rose kaplama yapılmıştır. Bayan alyans ta zirkon taş kullanılarak dizilmiş taşlar ürünü ışıl ışıl göstererek tasarımı tamamlanmıştır.Sıra Taçlı Rose..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Açelya gümüş alyans modeli 10 mm genişliğinde geniş ve ağır bir alyans modelidir, Tasarım olarak çok beğenilen ve tercih eden modellerdendir. Gümüş zemin üzerine sıra altın kaplama yapılmıştır bayan alyans ta modele uyumlu şekilde tam tur taş kullanılmıştır. Diğer modellerde olduğu gibi bu ürün de d..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli 10 mm genişliğindedir. Tasarımı ve işçiliği ile sıra dışı bir alyans modelidir. ürünün ortası dövme dediğimiz işlemle yapılmıştır altın kaplama ve gümüş olarak renk kombinasyonu yapılmıştır. Bayan alyans ta çift sıra tam tur taş kullanılarak tasarım tamamlanmıştır.Arya Modeli ..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli bombeli formda olup ürün ortasında lazerde farklı tasarım yapılarak alyans işlenmiştir, Altın kaplama ve gümüş renk kullanılarak bayan alyans ta küçük zirkon taşlar kullanılarak çok sade ve şık bir tasarım yapılmıştır.Asellus Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyansla..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli 7 mm genişliğindedir bombe formda yapılmış üzerine lazerde şeritler işlenmiştir. Altta kalan kısımlar mat üst şeritler parlak yapılmıştır Bayan alyans ta zirkon taş kullanılarak ara ara taş döşenmiştir. Diğer alyanslar da olduğu gibi bu üründe de farklı renk tercih edebilirsi..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ekonomik ürün kategorimizde yer alan alyanslar yüzüklerdendir. Klasik Bombe alyansa s şeklinde kalem atılarak bir tarafı altın kaplama yapılmıştır, bayan alyansta da bir adet zirkon taş kullanılarak tasarım tamamlanmıştır. Dilerseniz ürünün farklı renk kombinasyon..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli 10 mm genişliğinde kare formda bir alyanstır. Farklı bir işçilikle üretilmiştir alyans üzeri dövme dediğimiz yöntemle şekil verilmiştir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de istenilen renk tercih edebililirsinizEkran Alyans Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyans..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans modeli siyah alyans seven müşterilerimiz için üretilmiştir. Siyah zemin üzerine gümüş motifler işlenmiştir Bayan alyans ta tam tur taş kullanılmıştır , üzerinde ki motifler hat sanatı ve osmanlı motiflerini andırmaktadır. Dilerseniz farklı renk kombinasyonlarını da tercih edebilirsin..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli tasarımı işçiliği ve renk uyumu ile çok beğenilen alyans modellerindendir. Ürünün ortası bombeli form da kalem atılarak şekil verilmiştir, kenarları gümüş renk bırakılmıştır bayan alyans ta ise ürene şıklık katılarak çift sıra tamtur taş kullanılmıştır. Fulya Modeli Gümüş A..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli sıra dışı model sever müşterimizin tercih ettiği modellerin başında gelmektedir, Zemin gümüş olup üzerinde parçalı lazerde kesilmiş farklı bir desen mevcuttur üzerine altın kaplama yapılmıştır. Ortası gümüş farklı bir model yapılmış bayan üründe modele uygun taşlar sıralanmışt..
415 TL 349 TLVergiler Hariç:349 TL
Kumsal Modeli gümüş alyans 8 mm genişliğindedir, parçalı bir görüntü mevcuttur parçalar mat yapılmıştır, bayan alyans ta zirkon taşlar kullanılmıştır. Kumsal Modeli Gümüş Alyans Çifti Gümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz ..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli 7 mm genişliğindedir altın kaplama kısmı kalem dediğimiz yöntemle yapılmıştır bayan alyans ta tam tur taş kullanılmıştır. Parmakta şık ve kibar duruşu kullanımının rahatlığı ile çok fazla tercih edilen alyans modellerindendir. Diğer ürünler de olduğu gibi bu üründe de farklı ..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli en çok tercih edilen sade şık modeller arasında yer almaktadır. Zemin üzerine kalem atılarak çizgiler yapılmıştır,bayan alyansa zirkon taşlar döşenmiştir. Lale Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel ku..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modelimiz bombe formda tasarlanmıştır, Kenarları kalem dediğimiz çizgiler mevcuttur ürün ortalarında ki şekiller altın kaplama yapılmıştır, bayan alyans ta motiflerde taş kullanılmıştır . Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de farklı renk kombinasyonları tercih edebilirsiniz.Liza ..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Sonsuzluk İsimli gümüş alyans modeli romantik çiftlerimiz için tasarlandı. Aşklarını dışarıya yansıtmayı seven çiftlerimiz bu model ile sevdiklerinin ismini alyansların üzerine kazıtmış oluyor. Sevdiklerinin baş harflerini yada isimlerini sonsuzlukla birleştirerek harika bir mesaj yaratmış oluyor. A..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Motif modeli gümüş alyansımız, taşlı elişi alyans modelidir üzerindeki motifler ve taşların yerleşimi alyansa ayrı bir hava katmaktadır. Tercihinize göre kaplama rengi yapılmaktadır gümüş,altın kaplama,rose,siyah rodaj veya üst motifi farklı renk alt zemini farklı renk yapılabilir.Motif Modeli Gümüş..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Klasik bir görünümü olan gümüş alyans modelimiz, çok satan alyanslarımızdandır. Üzerinde zincir desene vardır ve bu senin alt zemini özel bir teknik ile karartılmıştır. Buda alyansa çift renk ve klasik bir görünüm katar. Alyansımız oldukça kalın ve el işciliği ile yapılmış bir alyanstır. B..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans parçalı şekillde el işçiliği ile yapılmıştır bombeli formda olup orta kısmındaki parça altın kaplama yapılmıştır. Bayan alyans ta bir adet zirkon taş kullanılarak çok sade ve şık bir görüntü elde edilmiştir. Dilerseniz farklı ren kombinasyonları da tercih edebilirsiniz. Florya Model..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modelimiz üç boyutlu yapısı sayesinde parmakta çok hoş duran bir yapıya sahiptir. Üç boyutlu olması parmağa boyut katarken çok farklı bir duruş sergiler. Üzerinde özel teknik ile uygulanmış altın kaplama vardır, bu renkleri kişiye özel hale getirerek istediğiniz renkte yapabilmekteyi..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterişili ve kalın bir gümüş alyans modeli olan Shopia alyans çifti, özellikle dikkat çeken bir model isteyen müşterilerimiz için tasarlandı. Üzerinde ki çizgiler tasarımcılarımız tarafından ışığı yansıtacak şekilde dikkatle belirlenen alyans çiftimizin bayan gümüş alyans modeli üzerinde..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Toprak gümüş alyans modeli gümüş alyans çiftimiz farklı bir alyans modeli arayan çiftlerimiz için el işcili ile elde özen üretildi. 2 farklı parça olarak üretilip daha sonra birleştirilen alyans modelimiz, yapımız zor bir modeldir. Bu parçalı yapısı sayesinde parmakta üç boyutlu bir alyans..
415 TL 349 TLVergiler Hariç:349 TL
Bu gümüş alyans modeli nişan yüzüğü hoş ve zarif bir modeldir. Kenarlarında ve aralıklarla altın kaplama kullanılarak alyansa çift renk özelliği katılmıştır, bayan alyans modelinde aralıklı olarak özel desenler içersinde taşlar kullanılarak farklı bir görünüm sağlanmıştır.Kale Gümüş Alyans Modeli Al..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Eflin gümüş alyans çifti mm olarak kalın alyans arayan müşterilerimiz için tasarımcılarımız tarafından tasarlandır. Kalın yapısı sayesinde parmakta gösterişli bir yapısı duruşu olan alyansımıza ara ara taşlar eklenerek zarifilikte katılmıştır. Size özel sizin için üretilen alyansımızın tab..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Roma Rakamlı Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar bir çift gümüş alyanstır.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş alyansınızı istediğiniz renkte sipariş verebili..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Gümüş alyans modelimiz üzerinde tasarımcılarımız tarafından özenle seçilen motifler vardır ve bu motiflerin araları özek bir teknik ile siyahlaştırılmıştır. Yine bu motiflerin araları taşlar ile süslenerek tasarım unsuzları tamamlanmıştır. Gümüş alyans modelimiz el işçiliği ile üretildiği için ..
325 TLVergiler Hariç:325 TL
Gümüş alyans modelimiz Papillon üzerinde tasarımcılarımız tarafında çizilen çok farklı ve güzel desenler ile kaplıdır. Bu motiflerin araları özel bir teknik ile siyah yapılmıştır ve ortasında tam taşlar döşenerek tasarım tamamlanmıştır. Bu tasarım özellikleri sayesinde gümüş yüzük alyans çiftim..
349 TLVergiler Hariç:349 TL
Gösterilen: 129 ile 160 arası, toplam: 179 (6 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz
El işi gümüş alyanslar hemen hemen her evliliğin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Buna karşılık olarak evliliğin simgesi haline gelmiş olan Gümüş Alyansları daha çekici ve özel kılmak mümkün. Evliliğinizin simgesi olarak da tasvir edilebilen bu Gümüş Alyanslar bir makine tarafından yontulmasından ziyade el işçiliğiyle daha değerli ve daha özel yapılabilmekte. Bu nedenle El İşi Gümüş Alyanslar ciddi ilgi odağı olmuş durumda. Peki El İşi Gümüş Alyanslar hakkında neler söylenebilir, onları gerçekten özel yapabilmek mümkün mü tüm bu soruların cevaplarını eminim ki sizler de merak ediyorsunuzdur.

El İşi Gümüş Alyans nedir önce buna bir değinelim, Gümüş Alyans gerçekten de artık evliliğin simgesi haline gelmiş durumda özellikle sade fakat göz alıcı şaheserler olarak üretilirler. Fakat her ne kadar şaheser niteliğinde bir çok özelliği bünyesinde barındırsalar da Gümüş Alyanslar seri üretim ürünü olduğundan çekici bir özelliği bulunmuyor. İşte bu noktada El İşi Gümüş Alyanslar daha fazla özgünlük isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor. Basit bir Gümüş Alyansın üzerine çok yetenekli ustalar tarafından işlenen motifler, yenilikler ve hatta sıfırdan oyma şeklinde tasarlanmış harikulade alyanslar ortaya çıkmış oluyor. İşte bu tür alyans çeşidinin adı El İşi Gümüş Alyansdır. Elde üretilmiş olmaları nedeniyle aynı ustanın bile bir ikincisini yapması neredeyse imkansız hale geliyor.

El İşi Gümüş Alyans aynı Gümüş Alyanslar gibi bir çok farklı türde ve biçimdedir. Bunlar genellikle içerdiği gümüş ve benzeri değerli maddeler ile sınıflandırılır. Özellikle bu yüzüklerin fiyatını belirlemede işçilik ön plana çıkmaktadır. Daha çok çeşit ve benzersiz daha bir çok El İşi Gümüş Alyansa en uygun fiyatlarla Gümüşcüm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

El İşi Gümüş Alyans Videoları