whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Sevdiğinizin ismini sonsuza kadar üzerinizde taşımak istiyorsanız, isimli gümüş bayan gümüş yüzük tam size göre. Bayan gümüş yüzüğünüzü istediğiniz renk seçebilir ve üzerindeki isim yazılarının fontunu istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ürün üzerinde değişiklik yapmak isterseniz lütfen müşteri temsilc..
199 TLVergiler Hariç:199 TL
Çok özel ve klas bir isimli bayan gümüş alyans modelidir. Üzerindeki isimlerde bazı harflere taş döşenir, ayrıca setteki diğer yüzükler ile diğer parmaklara yapacağınız kombinasyonlar sizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtır.İsim Yüzük Seti Bayan Gümüş Yüzük Özellikleri952 ayar gümüş yüzük özel kutu il..
219 TLVergiler Hariç:219 TL
Sade bir model olan ve üzerine tek isim yazılabilen isimli bayan gümüş alyans modelimizi istediğiniz renkte ve istediğiniz yazı fontunda yapabiliriz.İsimli Yüzük Bayan Gümüş Yüzük Özellikleri952 ayar gümüş yüzük özel kutu ile gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar gümüştür.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zi..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
Kişiye özel isimli altın kaplama bayan gümüş yüzük, sevdiklerinizin isimlerini hep üstünüzde taşıyacaksınız. Bu özel model parmakta çok hoş duruyor. Not kısmına yazılmasını istediğiniz isimleri yazınızİsimli Altın Kaplama Bayan Gümüş Yüzük925 ayar gümüş.Gümüş alyansınızı istediğiniz renkte sipa..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
Parmak İzi Modeli Sonsuzluk Gümüş Alyans Çifti 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Parmak İzi Modeli Sonsuzluk Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmekted..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Yüzüklerin Efendisi Lord Of The Rings Gümüş Alyans Çifti 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Yüzüklerin Efendisi Lord Of The Rings Gümüş Alyans ÇiftiÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel ..
299 TLVergiler Hariç:299 TL
İsimli Kalp Ritmi Gümüş Alyans Çifti gerçekten ince düşünülerek yapılmış bir alyans modelidir.İsimli Kalp Ritmi Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar bir çift gümüş alyanstır.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sın..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)