whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Beyaz Taşlı Mini Kelebek Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeBeyaz Taşlı Mini Kelebek Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Beyaz Taşlı Mini Kelebek Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Beyaz Taşlı Mini Kelebek Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanıl..
99 TLVergiler Hariç:99 TL
İçi Dışı Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplamaİçi Dışı Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama
Out Of Stock
İçi Dışı Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.İçi Dışı Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kull..
199 TLVergiler Hariç:199 TL
Kare Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Rose Kaplama KüpeKare Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş Rose Kaplama Küpe
Out Of Stock
Kare Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş  Rose Kaplama Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Kare Siyah Beyaz Taşlı Bayan Gümüş  Rose Kaplama Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılma..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
Leopar Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeLeopar Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Leopar Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Leopar Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş..
219 TLVergiler Hariç:219 TL
Mavi Taşlı Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama KüpeMavi Taşlı Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Küpe
Out Of Stock
Mavi Taşlı Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Mavi Taşlı Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş k..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Mavi Taşlı Oval Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Abiye KüpeMavi Taşlı Oval Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Abiye Küpe
Out Of Stock
Mavi Taşlı Oval Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Abiye Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Mavi Taşlı Oval Halka Bayan Gümüş Rose Kaplama Abiye Küpe Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon..
149 TLVergiler Hariç:149 TL
Renkli Beyaz Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeRenkli Beyaz Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Renkli Beyaz Taşlı Kare Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Beyaz Taşlı Kare Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşla..
219 TLVergiler Hariç:219 TL
Renkli Taşlı Halka Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama AbiiyeRenkli Taşlı Halka Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama Abiiye
Out Of Stock
Renkli Taşlı Halka Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama Abiiye çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Halka Bayan Gümüş Küpe Rose Kaplama Abiiye ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullan..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeRenkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-2Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-2
Out Of Stock
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-2 çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-2 ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullan..
219 TLVergiler Hariç:219 TL
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-3Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-3
Out Of Stock
Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-3 çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Kare Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe Model-3 ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır..
219 TLVergiler Hariç:219 TL
Renkli Taşlı Lale Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeRenkli Taşlı Lale Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Renkli Taşlı Lale Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Lale Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş..
159 TLVergiler Hariç:159 TL
Renkli Taşlı Üçgen Fanazi Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeRenkli Taşlı Üçgen Fanazi Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Renkli Taşlı Üçgen Fanazi Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Renkli Taşlı Üçgen Fanazi Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon t..
249 TLVergiler Hariç:249 TL
Siyah Taşlı Halka Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeSiyah Taşlı Halka Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Siyah Taşlı Halka Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Siyah Taşlı Halka Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılma..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Taşlı Halka Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeTaşlı Halka Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Taşlı Halka Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Taşlı Halka Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmaktadır.Gümüş..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Taşlı Mini Yonca Rose Kaplama Bayan Gümüş KüpeTaşlı Mini Yonca Rose Kaplama Bayan Gümüş Küpe
Out Of Stock
Taşlı Mini Yonca Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe çok trend ve mode olan sallanan taşlı küpe sınıfındadır.Taşlı Mini Yonca Rose Kaplama  Bayan Gümüş Küpe ÖzellikleriGümüş küpeler 925 ayar gümüştürÖzel kutusunda gelmektedir.Taşlı tüm ürünlerimizde 1. sınıf zirkon taşlar kullanılmakt..
99 TLVergiler Hariç:99 TL
1 mm İnce Düz  Rose Kaplama Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. 1 mm İnce Düz  Rose Kaplama Gümüş Yüzük925 ayar gümüş yüzük özel kutu..
129 TLVergiler Hariç:129 TL
2 mm Klasik Bombeli Gümüş Yüzük Rose Kaplama Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gön..
139 TLVergiler Hariç:139 TL
2 mm Klasik Düz Gümüş Yüzük Rose Kaplama  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda g..
139 TLVergiler Hariç:139 TL
4 mm Klasik Bombeli Gümüş Yüzük Rose Kaplama  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusun..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
4 mm Klasik Düz Gümüş Yüzük Altın Kaplama   Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutu..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
4 mm Klasik Düz Gümüş Yüzük Rose Kaplama   Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutus..
169 TLVergiler Hariç:169 TL
6 mm Klasik Rose Kaplama Düz Gümüş Yüzük      Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel ..
179 TLVergiler Hariç:179 TL
8 mm Klasik Bombeli Rose Kaplamalı Gümüş Yüzük      Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
8 mm Klasik Rose Kaplama Düz Gümüş Yüzük        Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. 8 mm Klasik ..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Beş Sıra Tam Tur Rose Kaplama Bayan Gümüş Yüzük Sizler için Gümüşcüm tarafından tasarlanmış bir üründür. 5 Sıra halinde 1.Sınıf zirkon taşlar kullanılarak yapılmış bir tam tur yüzüktür. 925 Ayar gümüşten yapılmaktadır ürünümüz. Özel tasarım Gümüşcüm kutusunda gönderilir.Beş Sıra Tam Tur Ro..
199 TLVergiler Hariç:199 TL
Çiçek Kesim Bayan Yüzük Rose Kaplama   Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kutusunda gönderilmektedir. Çiçek Kesim Bayan Yüzük Rose Kaplama ..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Çift V İnce Minimal Rose Kaplama Gümüş Yüzük   1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır. Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Çift V İnce Minimal Rose Kaplama Gümüş ..
179 TLVergiler Hariç:179 TL
Desenli Lazer Kesim Bayan Gümüş Yüzük Rose Kaplama    1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır. Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Desenli Lazer Kesim Bayan Gümüş ..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Desenli Şeffaf Bayan Gümüş Yüzük  Model 11 Rose Kaplama    1.Sınıf el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yüzük işlenirken ustalarımız en kusursuz yüzüğü elde etmeye çalışmaktadır. Özel yapım Gümüşcüm kutusunda gönderilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Desenli Şeffaf Bayan G..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Desenli Şeffaf Model 15 Rose Kaplama  Bayan Gümüş Yüzük  Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Desenli Şeffaf Model 20 Rose Kaplama Bayan Gümüş Yüzük Gümüşcüm'ün bünyesinde bulunan 2 tane atölyede ustalarımız tarafından 1.Sınıf el işçiliği ile üretilmektedir.  Yüzükler gümüş, altın ve roz renklerinde yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir. Gümüşcüm özel tasarım kut..
229 TLVergiler Hariç:229 TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 75 (3 Sayfa)