whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüş Alyans

Gümüş Alyans

Gümüş alyans çok değer verdiğimiz sevdiklerimiz için bir bağlılık simgesidir. Gümüşcüm olarak alyans üretmenin önem ve değerinin farkındayız. Bu yüzden ürettiğimiz bütün gümüş alyans modelleri aynı özenle üretiliyor.

tek taş hediyeli

Bu alyans çiftimiz özellikle çiftlerimiz tarafında nişan yüzüğü veya söz yüzüğü olarak sıkca kullanılır. Çok sade fakat bir o kadarda şık bir duruşu vardır. Bayan alyans üzerinde bulunan 3 adet taş ve hem erkek hem bayanda bulunan s li yani s li giden çizgiler çok güzel bir görünüm katar bu alyansım..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Çivi gümüş alyans modelimiz Asos alyans olarak da bilinir. Üzerinde v şeklinde işlemeler ve yine v şeklinde dizilmiş taşlar vardır. Üzerindeki işlemeler gümüş alyansımıza üç boyutlu bir hava katarken üzerinde ışık vurduğunda şık bir ışık oyunu oluşturur. Çok satan alyanslarımızdan olan bu modelimiz ..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
honey modeli gümüş alyans çifti, çiftlerimiz tarafından nişan yüzüğü olarak sıkça kullanılan bir alyans modelidir. Fiyat olarak avantajlı bir model olduğu için gümüş alyans kategorisinde yer almaktadır. Üzerindeki şekiller makina ile özel olarak yapılır ve ışık gelince üzerine pa..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Bu gümüş alyans modelimiz özellikle farklı bir alyans arayan müşterilerimiz için kare alyans olarak üretilmiştir. Bu şekilde kare olarak üretilen alyansımızın daha son köşeleri yumuşatılarak çok hoş ve farklı bir görüntü elde edilmiştir. Altın kaplama olan alyanısız sade olduğu kadar gösterişlidir. ..
1.800 TL 1.700 TLVergiler Hariç:1.417 TL
Klasik bombeli gümüş alyans modelini daha farklı ve havalı bir hale getirmek istedik. Bu yüzden bu Tamtur Bombeli Gümüş Alyans Çifti' ni yaptık. Klasik bombeli alyans an çok daha dolgun çok daha kaliteli duran alyansımız çift renktir, bir kısmı gümüş bir kısmı ise altın kaplamadır. Ba..
2.200 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Tina  modeli gümüş alyans 10 mm enindedir. Ürün kasası bombe olup kenarları kalemli orta zeminde siyah kaplama kullanılarak üzerine motifler yapılmıştır. Bayan alyansa daha da şıklık katmak için 2 sıra tamtur taş kullanılmıştır. Gümüş alyans üzerinde diğer modellerde olduğu gibi dilerseniz altı..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Olimpiyat gümüş alyans modeli adından da anlaşılabileceği gibi olimpiyat halkalarının iç içe geçmesinden esinlenerek tasarlanmış bir alyanstır.Alyansımız üç renkten oluşmaktadır. (Rose-Altın-Gümüş) İç içe geçen halkalar ayrı ayrı üretilip elde ustalarımız tarafından el işçiliği ile birleşt..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Reyma gümüş alyans modeli sade fakat çok farklı bir alyans modelidir. Alyansımızın üstü iç bombedir ve bu kavis alyansımıza üç boyutlu bir hava katar. Alyans çiftimiz üzerinde gecen ince mir rose çizgi alyansımıza çok farklı bir hava ve zarafet katar. Bayan alyans modeki üzerinde tam tur t..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Ay güneş modeli gümüş alyans çifti 4 mm enindedir, Üzeri lazerde güneş ve ay sembolu kazınmıştır.  Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.4 mm Ay Güneş Modeli Gümüs Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelme..
1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
4mm kalpli isimli  gümülş alyans ile sevdiğinizin ismini  sonsuza kadar yanınızda taşıyacaksınız.  Bu alyansımız Aşkınızın temsili için özel tasarlandı. 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.4mm Kalpli isimli &nb..
1.250 TLVergiler Hariç:1.042 TL
Söz yüzüğü ve ya nişan yüzüğü olarak tercih edebileceğiniz bu gümüş alyans modelimiz üzerindeki Çınar ağaçı deseni modelemize zenginlik katmıştır. Mat ve bombeli alyans olma özelliği taşıyan alyans yüzüklerimiz üzerindeki desen ile farklı bir havaya bürünmüştür. Fiyat olarak ucuz gümüş alyans k..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
1.sınıf işçilik ile hazırlanmış bu gümüş alyans modeli 925 ayar gümüşten yapılmaktadır. Bu ürün Gümüşcüm atölyesinde özenle hazırlanmaktadır. Üzerin de özenle yapılmış çizgiler bulunmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde yapılabilmektedir. Ürün özel yapım kutu ile gönderilmektedir.Delta Çizgili Gümüş..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Deren Modeli Taşlı Gümüş Alyans Çifti 4mm dalgalı yani döner bir formda üretilmiştir. Zarif ve farklı tasarımı ile en sevilen alyans modelleri arasındadır.Gümüş alyasnlar 1.sınıf el işçiliği ile özenle yapılmaktadır. Özel tasarım Gümüşcüm kutusu ile gönderilmektedir.Deren Modeli Taşlı Gümüş Aly..
1.450 TLVergiler Hariç:1.208 TL
Jupiter gümüş alyans modeli el işi alyans olarak yapılır. Alyansımız üzerinde parlak ve mat olmak üzere iki doku vardır. Bayan alyans modelinde tam tur taşlar varıdır. İstediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Sade bir alyans modeli olarak öne çıkan bu gümüş alyans modelimiz, gümüşcüm garantisi ile..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Kalpli gümüş alyans modeli sevginizi yansıtmanız için çok ideal bir alyans çifti. Bayan alyans ve bay alyans üzerinde kalp şekilleri vardır. Kalpli bayan alyans da dışa taşan bir kalp şekli varken bay kalpli alyansda da şekil özel bir sistem olan lazerle kesilerek işlenmiştir. Bay model ma..
2.000 TL 1.450 TLVergiler Hariç:1.208 TL
Nepal gümüş alyans modelin de 925 ayar gümüş kullanılmaktadır.Üzerinde 1.sınıf işçilik ile işlenmiş taşlar bulunmakta, Lazer ile yapılmış mat ve pürüzlü bir yüzey bulunmaktadır. Ürünlerimiz özel üretim kutu ile gelmektedir. Çift alımların da tek taş HEDİYE.Nepal Gümüş Alyans Modeli Altın kaplam..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Bu gümüş alyans modeli ince ve şık model isteyen müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir.Şerit Taşlı Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar gümüş özel kutusunda gelmektedir.Ürünümüz 925 ayar bir çift gümüş alyanstır.Taşlı tüm ürünleri..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Pırıltı gümüş alyans çifti isminden de anlaşılacağı gibi parmakta ışıl ışıl ışıldayan bir modeldir. Üzerinde tam 4 sıra tam tur taş varıdır ve bu taşlar üzerine ışık vurduğu zaman gerçekten çok güzel ışık hareleri oluşturur. Gösterişli bir alyans yüzüktür. Bol taşlı ve gösterişli modelleri seven bay..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Bu gümüş alyans modeli gerçekten çok özel bir modeldir, üzerinde bulunan örgüler el işçiliği ile yapılmıştır. Çok katmanlı bir tasarım yapısına sahiptir. Ayrıca üzerinde iki renk vardır, altın kaplaması sayesinde gösterişli altın alyanslara benzer, rengi isteğinize göre değişmektedir. Örgü..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Mona gümüş alyans çifti özellikle sade ve şık bir alyans isteyenler için tasarlandı. Tasarımcılarımız tarafından eklenen özelliklerin başında dikey olarak sıralanmış taşlar gelir ve erkektede bunu parlak bir kısım ile tamamlar çift alyansımız. Ayrıca alyansların üzeri özel bir işlem ile ma..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
10mm Klasik gümüş alyans modeli bombeli gümüş alyans yıllardır çiftler arasında kullanılan klasik altın modeli alyanslar dan esinlenerek tasarlandı. Gümüş alyans çiftimizin üzerin altın kaplamadır ve genişliği 10mm. Bayan olan alyansımızın üzeri lazer sistemi ile özek bir teknik kullanılarak simleme..
1.350 TLVergiler Hariç:1.125 TL
Çift Vave gümüş alyans modelimi sade fakat çok şık bir alyans modelidir. Yaklaşık 6mm kalınlığı olan alyansımızın erkek modeli standart 6mm klasik alyansa benzemektedir. Bayan modeli ise gelen iki sıra halinde kavisli taşlar alyansımıza farklılık katmaktadır. Klasik fakat farklı bir alyans..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Güneş gümüş alyans modeli ismini sade fakat ışıltılı bir model almasından alır. Çünkü  bayan gümüş alyans modeli üzerinde bulunan çift sıra taşlar alyansımıza ışıkdayan bir görüntü  katar.Çift dokulu alyansımızın bir kısmı mat bir kısmı parlaktır. Bu detay alyansa çok farklı bir ..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Aşkınızın en özel simgelerinden olacak olan Kral ve Kraliçe modeli gümüş alyans çifti, sizden gelen istekler doğrultusunda yeniden revize edilerek satışa sunulmuştur. Özellikle rahat kullanım için yapılan revizyonda yüzüğün sadece ön kısmında kral ve kreliçe simgesi vardır, bu sayede parmakta daha r..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
SİPARİŞ ESNASINDA YÜZÜK ÖLÇÜLERİNİZİ NOT KISMINA GİRİNİZSİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM..Web sitemiz de olmayan bir alyans beğendiyseniz, ister gümüş alyans ister altın alyans olsun bize fotoğrafını göndermeniz yeterli.Gümüşcüm üretici firma olduğu için atölyemizdeki deneyimli usta kadromuz ve 3d yazıcımız ..
859 TLVergiler Hariç:716 TL
Işıklı kadife kutu..
120 TLVergiler Hariç:100 TL
Klasik bombeli gümüş alyansa tasarımcılarımız tarafından farklı bir yorum katıldı, bayan modelin etrafında tam tur sıra taşlar dönülerek yılların klasik bombeli alyansı çok farklı bir yorumla aynı zamanda şıklık da kazandı. Fiyat olarak ekonomik olduğu için ucuz gümüş alyans olan bu modelimiz özelli..
1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Piyasada klasikleşmiş bir gümüş alyans modeli olan bu alyans çiftimiz, tasarımcılarımız tarafından yeniden yorumlandı. Siyah olan kısımları özel bir teknikle siyah yapıldı. Bu siyah kısımları veya alyansın hepsini farklı renk seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Alyansımız taşlıdır.Siya..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Bu gümüş alyans üç parçadan oluşmaktadır. İki kenar altın kaplama ve ortası gümüş bırakılmış bayan alyans ta kibar bir tasarımla 3 adet taş eklenmiştir. 8 mm genişliğindedir.Trio Modeli Altın Kaplama Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alabilirsiniz.925 ayar g..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Kişiye özel, isimli ve tarihli gümüş alyans çiftimiz gerçekten çok farklı bir tasarım ile dizany edildi. İsimli alyanslar daha çok alyansın üzerine standart isim yazmaktan ibaretken tasarımcılarımız bunu bütün alyansın üzerine yaydı. Ve bunların daha net okunması için özel bir teknikle aly..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Yılların eskimeyen gümüş alyans modeli olan bombeli alyasa tasarımcılarımız yeni bir yorum getirdir. Standart bombeli alyansımızı daha kalın hale getirdik ve çift renk yaparak bir kısmını gümüş daha büyük bir kısmınıda altın ile kapladık. Bayan alyansımıza ufak bir sıra taş ile süsleyerek,..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Bu Gümüş alyans modelimiz köklerimizden yola çıkılarak tasarlandı, tasarımcılarımız osmanlı zamanında kalma takıları inceleyerek alyans çiftimiz üzerinde bulunan motifleri çıkarttı. Eski zamanlarda savat denen teknikle karartma yapılırdı biz bunu günümüz teknolojisine uyarak yeniden yorumladık ..
2.000 TL 1.600 TLVergiler Hariç:1.333 TL
Gösterilen: 129 ile 160 arası, toplam: 321 (11 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş alyans çok değer verdiğimiz sevdiklerimiz için bir bağlılık simgesidir. Gümüşcüm olarak alyans üretmenin önem ve değerinin farkındayız. Bu yüzden bizce bütün gümüş alyans modelleri aynı özenle hazırlanmalı ve üretilmeli. Bu felsefe ile gümüşün ham halinden tutun ki alyans haline gelmesine kadar tüm üretim aşmalarında kalite kontrol durakları oluşturduk. Ürünlerimiz her aşamada kontrolden geçiyor. Birinci sınıf el işçiliği ile uzman ustalarımızın elinde sizler için hazırlanan yüzlerce çeşit alyans modeli, sizlerin ve sevdiklerinizin beğenisine sunuluyor. Bizim için sadece TSE garantisi almak yeterli değil, bir ürün önce Gümüşcüm garantisi almalıdır, bu; TSE garantisi almakdan çok daha zordur. Nitekim: ürünlerimiz TSE ve Gümüşcüm gatantilidir. Gümüş Alyans da olan bu tutukumuz bizi rakiplerimiz ile ayıran ön önemli özelliğimizdir. Kadın ve erkek gümüş alyans çift leri ile Gümüşcüm gümüş alyans olarak bir alyansın sizin ve sevdiğiniz kişi için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten ötürü alyans üretimizi tasarım aşamasından, üretim aşamasına, paketlenmeden, satış sonrası desteğine kadar en ince ayrıntısına kadar sürekli inceliyoruz. Ürettiğimiz ürünler birinci sınıf kalitede ve kusursuz hale gelene kadar çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Gümüşcüm ailesi olarak sattığımız şeyin sedece bir alyans değil, aşkınızın, sevginizin ve hayatınızın önemli bir sembolü olduğunun farkındayız. Bize göstermiş olduğunuz ilgili hiç bir zaman karşılıksız bırakmayacağız.

Bay Gümüş Alyans

Tarihi çok eskilere dayanan alyanslar bir takı eşyasından olmaktan çıkıp evliliğin temel simgesi haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca takı ustaları bir çok alyans çeşidini ortaya çıkartmaktan geri durmuyor. Özellikle Gümüş Alyans mercek altına alınacak olursa ilk başta erkeklerin parmaklarında yer alan bu alyans türü gün geçtikçe ve özellikle 21. yüz yılın başlarına tekabül eden bir tarihle kadınlarında parmaklarında yerini almaya başlamıştı. Gümüş Alyanslar farklı tarz ve modellerde üretile bilirler fakat bunları bulmak ve satın almak gerçekten çok zor. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan Gümüşcüm.com birbirinden farklı modelleri ve özel tasarım Gümüş Alyanslarıyla siz ve sevdiklerinize büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle son yıllarda artan Gümüş Alyans merakı üzerine tasarlanan 2020 yılının en nadide alyanslarına bu siteden çok kolay ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Bayan Gümüş Alyans

Ülkemizde gün geçtikçe uygun fiyatlı bir şeyler bulmak gerçekten de zorlaşıyor. Gümüşcüm.com bu sorunu da ortadan kaldırmayı hedeflerken yerinde bir hareket yaparak uygun fiyatlı bir çok Gümüş Alyansı sizlerin beğenisine sunuyor. Bununla da kalmayarak bir çok çeşit ve benzersiz ürünlere kolayca erişebileceğiniz Gümüşcüm.com akıla almaz indirimleri ve ekstra hediye tek taş yüzükleriyle harikalar yaratacak fırsatları bir tık tuzağınıza konumlandırıyor. Alyanslar gerçekten evliliğin simgesi haline gelmişken nişan ve benzeri geleneklerimizde yeri yadsınamaz derecede büyüktür. Evlilik arifesinde ciddi miktarda sizlere destek sağlayacak kampanyalarıyla Gümüşcüm.com Gümüş Alyans piyasasında ki lider firmalardan biri. Yüksek kalite işçiliği ve benzersiz satış kolaylıklarıyla Gümüş Alyansın vazgeçilmez noktası.

Gümüş Alyans Videoları