whatsapp destek
MENÜ
Your Cart

Gümüş Alyans

Gümüş Alyans

Gümüş alyans çok değer verdiğimiz sevdiklerimiz için bir bağlılık simgesidir. Gümüşcüm olarak alyans üretmenin önem ve değerinin farkındayız. Bu yüzden ürettiğimiz bütün gümüş alyans modelleri aynı özenle üretiliyor.

tek taş hediyeli

Greek gümüş alyans modeli yıllardır takı üreticileri tarafından kullanılan bir stildir. Gümüşcüm olarak greek modele yeni bir yorum getirerek bu gümüş alyans modelini yarattık taşlar ile sülsledik ve üzerini altın kapladık.Kalemli Greek Model Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satı..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Carmen gümüş alyans modeli çift renkdir. Üzerinde s yani es şeklinde gelen bir kavisli altın kaplama kısım vardır ve bu iki farklı rengin tam ortasından geçen tam tur taşlar alyansımızı süslemektedir. Altın olan kısım isteğinize göre gümüş ve roze renk yapılabildiği gibi gümüş alyansımız komple gümü..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli 3 parçalı görüntüsü kibarlığı ve bayan alyans ta ki kibar taş süslemeleri ile çok satan alyans modellerindendir. Dilerseniz tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe de farklı renk kombinasyonları yapabilirsiniz.Trio Rock Gümüş Alyans ÇiftiGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın al..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli bombeli form da olup üzerine lazerde otantik tarzda işlemeler yapılmıştır. Ürünün bir kenarı altın kaplama diğer kısımlar gümüş bırakılmıştır farklı model seven müşterilerimiz içindir. Violet Modeli Gümüş Alyans Çifti ÖzellikleriGümüş alyanslarımızı tek olarak da satın alab..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Yaşam modeli gümüş alyans farklı tasarımı ile beğenilen modeller arasında yer almaktadır. 8 mm genişliğinde bulunan alyansımız altın kaplama zemin üzerine  kalp grafiği şeklinde tasarlanmış grafik lazer makinesi ile yapılmıştır . Üzerindeki desenler siyah kaplama yapılmıştır. Dilerseniz ürün re..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Saturn gümüş alyans çifti sade alyans arayan müşterilerimiz için tasarlandı. Alyans çifti üzerinde çizler olması alyansımızın sadeliğine farklılık katıyor. Ayarıca bu alyans çiftimizin en önemli özelliği kara formunda olması ve bu kara formuna kavisler verilerek alyans yüzüklerimizin ortay..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Adını zarif ve inceliğinden alan bu gümüş alyans modelimiz genelde söz yüzüğü olarak tercih edilmektedir. Üzerindeki aralıklar ile işlenmiş taşlar ile zarifliğine farklı bir hava katan bu söz yüzükleri sizin ve sevdiklerinizin en özel günlerinde yanınızda olacak ve sevginizi ölümsüzleştirecek. İsted..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterişili bi gümüş alyans modeli isteyen müşterilerimiz için el işçiliği ile ustalarımızın sanatkar ellerinden çıkan bu alyansımız, sadelik ve gösterişlilik gibi iki tezat sıfatı bir arada harmanlıyarak alyans kültürüne farklı bir yorum getirmiştir. Bayan alyans modeli üzerinde belirli b..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans gerçekten tasarımı ve yapısı ile diğer alyans çiftlerinden ayrılıyor. Üzerindeki dalgaya benzeyen ve kavisli gelen şekiller alyansı üç boyutlu hale getirken, aralardaki siyah kısımlar bu boyutu dahada derinleştiriyor. Bayan modelimizde tamtur taşlar bulunmakdır. Vave Gümüş Alyans Mod..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gösterişli ve kalın bir gümüş alyans modeli olan elit modeli, üzerinde hafif bir bombe vardır ve bu bombelik parmakta çok hoş durur. Ayrıca tasarımcılarımız tarafından özellikle tasarlanan ve ışığı yansıtma özelliğine sahip desenleri sayesinde bu alyans modelimiz ışıltılı bir modeldir. Bay..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Bu gümüş alyans modeli çift katmandan oluşmaktadır. İç katman üzerine parlaktır ve dış katmanı mattır. Üst katman üzerine açılan pencerelerin tam ortasına bayan modelde taşlar yerleştirilmiştir. Bu alyans çiftimizi isteğe göre farklı renklerde de sipariş verebilir ve parlak - mat kısımlarını değişti..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Oskar gümüş alyans çifti tasarım olarak farklı bir alyans çifti arayan müşterilerimize hitap eder. Üzerinde bulunan dağınık şekilde yerleştirilmiş şekiller yüzüğe hareketli bir görünüm katarken parmakta dikkat çekmektedir. Özel bir teknik ile siyahlandırma yapılan alyans çiftimizin bayan o..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Gümüş alyans modelimiz üzerinde tasarımcılarımızın önce bilgisayar üzerinde tasarlayıp daha sonra el işçiliği ile alyansın üzerine aktardırdığı motifler vardır ve bu motiflerin araları özek bir teknik ile siyahlaştırılmıştır. Yine bu motiflerin araları taşlar ile süslenerek alyansımıza farklı b..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modeli üzerindeki şekiller ek işçili dövme olarak yapılmaktadır. Tek tek işlene bu şekiller alyans çiftimize çok farklı bir görünüm katmaktadır. Alyansımızın bayan olan modeli üzerinde tam tur taş vardır. Web sitemizde farklı renk seçeneklerinide bulabilirsiniz eğer sizde ürününüz ki..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Nişan yüzükleri kategorimiz den Eftalya gümüş alyans modeli çok farklı bir alyans çiftidir. Özellikle şekilleri arasında bulunan siyah kısımlar el işçiliği ile özel bir teknik ile yapılmaktadır. Bu şekiller arasında bulan taşlar ile sadeliğine şıklık katan alyansımız özel günleriniz de sizin ve sevd..
399 TLVergiler Hariç:399 TL
Aleda gümüş alyans modeli nişan yüzüğü ekonomik ürün kategorimizde yer alan alyanslar yüzüklerdendir. Kenarlarındaki altın kaplamalar ile çift renke sahip olan ürünümüz sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde hem şık hem ekonomik bir çözüm sunuyor. Farklı renk seçenekleri ilede üretilebilen alyansı..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Bu gümüş alyans modelimizde evrenimizden esinlendik. Gök bilimine astrolojiye merakı olan değerli müşterilerimiz için farklı bir alyans çifti üretmek istedik. Sizin aşkınızın bir yıldız olduğunu simgelemek istedik. Bu motifleri daha fazla ortaya çıkarmak için özel rodaj yani siyahlama tekniğini kull..
379 TLVergiler Hariç:379 TL
Gösterilen: 257 ile 273 arası, toplam: 273 (9 Sayfa)
tek satın alabilirsiniz

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş alyans çok değer verdiğimiz sevdiklerimiz için bir bağlılık simgesidir. Gümüşcüm olarak alyans üretmenin önem ve değerinin farkındayız. Bu yüzden bizce bütün gümüş alyans modelleri aynı özenle hazırlanmalı ve üretilmeli. Bu felsefe ile gümüşün ham halinden tutun ki alyans haline gelmesine kadar tüm üretim aşmalarında kalite kontrol durakları oluşturduk. Ürünlerimiz her aşamada kontrolden geçiyor. Birinci sınıf el işçiliği ile uzman ustalarımızın elinde sizler için hazırlanan yüzlerce çeşit alyans modeli, sizlerin ve sevdiklerinizin beğenisine sunuluyor. Bizim için sadece TSE garantisi almak yeterli değil, bir ürün önce Gümüşcüm garantisi almalıdır, bu; TSE garantisi almakdan çok daha zordur. Nitekim: ürünlerimiz TSE ve Gümüşcüm gatantilidir. Gümüş Alyans da olan bu tutukumuz bizi rakiplerimiz ile ayıran ön önemli özelliğimizdir. Kadın ve erkek gümüş alyans çift leri ile Gümüşcüm gümüş alyans olarak bir alyansın sizin ve sevdiğiniz kişi için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepten ötürü alyans üretimizi tasarım aşamasından, üretim aşamasına, paketlenmeden, satış sonrası desteğine kadar en ince ayrıntısına kadar sürekli inceliyoruz. Ürettiğimiz ürünler birinci sınıf kalitede ve kusursuz hale gelene kadar çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Gümüşcüm ailesi olarak sattığımız şeyin sedece bir alyans değil, aşkınızın, sevginizin ve hayatınızın önemli bir sembolü olduğunun farkındayız. Bize göstermiş olduğunuz ilgili hiç bir zaman karşılıksız bırakmayacağız.

Bay Gümüş Alyans

Tarihi çok eskilere dayanan alyanslar bir takı eşyasından olmaktan çıkıp evliliğin temel simgesi haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca takı ustaları bir çok alyans çeşidini ortaya çıkartmaktan geri durmuyor. Özellikle Gümüş Alyans mercek altına alınacak olursa ilk başta erkeklerin parmaklarında yer alan bu alyans türü gün geçtikçe ve özellikle 21. yüz yılın başlarına tekabül eden bir tarihle kadınlarında parmaklarında yerini almaya başlamıştı. Gümüş Alyanslar farklı tarz ve modellerde üretile bilirler fakat bunları bulmak ve satın almak gerçekten çok zor. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan Gümüşcüm.com birbirinden farklı modelleri ve özel tasarım Gümüş Alyanslarıyla siz ve sevdiklerinize büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle son yıllarda artan Gümüş Alyans merakı üzerine tasarlanan 2020 yılının en nadide alyanslarına bu siteden çok kolay ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Bayan Gümüş Alyans

Ülkemizde gün geçtikçe uygun fiyatlı bir şeyler bulmak gerçekten de zorlaşıyor. Gümüşcüm.com bu sorunu da ortadan kaldırmayı hedeflerken yerinde bir hareket yaparak uygun fiyatlı bir çok Gümüş Alyansı sizlerin beğenisine sunuyor. Bununla da kalmayarak bir çok çeşit ve benzersiz ürünlere kolayca erişebileceğiniz Gümüşcüm.com akıla almaz indirimleri ve ekstra hediye tek taş yüzükleriyle harikalar yaratacak fırsatları bir tık tuzağınıza konumlandırıyor. Alyanslar gerçekten evliliğin simgesi haline gelmişken nişan ve benzeri geleneklerimizde yeri yadsınamaz derecede büyüktür. Evlilik arifesinde ciddi miktarda sizlere destek sağlayacak kampanyalarıyla Gümüşcüm.com Gümüş Alyans piyasasında ki lider firmalardan biri. Yüksek kalite işçiliği ve benzersiz satış kolaylıklarıyla Gümüş Alyansın vazgeçilmez noktası.

Gümüş Alyans Videoları