Bombeli gümüş alyanslar
yılların eskitemediği klasik alyans modelleridir, parmakta güzel durması, kullanımının ve bakımının kolay olması ve bir çok kişi tarafından tercih edilmesi, bombeli alyansların tahtının sarsılmamasına sebep oluyor.

Günümüzde kimi müşterilerimiz ekonomik kimi müşterilerimiz de dini sebeplerden kimi müşterilerimizde tarz olarak beğendikleri için gümüş bombeli alyans modellerine yönlenmiş durumda.

Özellikle altın ve gümüş renkler en sık tercih edilen renkler olması ile birlikte bir çok farklı kalınlık, renk ve desen seçeneklerine gümüşcüm.com dan uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ulaşabilirsiniz. Bombeli gümüş alyans modeli tercih edecekseniz web sitemize mutlaka uğramanızı tevsiye ederim.

En çok iki seçenek tercih ediliyor, simli gümüş alyans ve sadece düz gümüş alyans. Genellikle simli olanları bayanlar, düz olanları erkekler de tercih etsede, bayanlarda düz modellere sıklıkla rağbet gösteriyor. 

Daha önce de bahsettiğim gibi en çok satan renklerimiz altın ve gümüş rengi olanlardır bu renklere ek olarak siyah ve roz renkte de yapılmaktadır. Gümüş alyanslarınızı isterseniz bu şekilde sade istersenizde bu şekilde simli desende alabilirsiniz, veya bay bayan farklı olarak da sipariş verebilirsiniz.

Bombeli Gümüş Alyanslar

Bombeli gümüş alyanslarımızın kalınlıklarına gelecek olursak; kalınlık dediğimiz kısım alyansın yataydaki genişliğidir ve gümüşcüm.com üretici bir firma olduğu için, çok fark kalınlıklar da bombeli alyanslar üretebilir.

İsteğinize göre her genişlik de bombeli gümüş alyans üretebilsek de, standart boylarımız: 4mm, 6mm, 8mm, 10mm ve 12mm dir.

Bu yazımızda sizlere bombeli gümüş alyanslarımızı tanıttık.Sizin zevk ve isteklerinize hitab edebilecek tüm renk ve kombinasyonlar gümüşcüm.com da mevcut olduğu gibi, exrta özel istek ve arzularınızı müşteri temsilcimiz ile mutlaka paylaşın, üretici bir firma olduğumuz için teknik alt yapının müsade ettiği her şeyi yapabiliriz.

bombeli gümüş alyans

bombeli gümüş alyans

Bütün Klasik Bombeli Gümüş Alyans Modellerimizi GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN